Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 10094
Dostupnosť: Skladom
34,99€
Synbiotic Daily High strength
Synbiotic Daily je pokročilá formula kombinujúci probiotiká a prebiotiká. Unikátny prebiotikum FS2-60 ponúka plné spektrum prebiotických oligosacharidov a inulín pochádzajúce z rastlinného zdroja. FS2-60 nie je priamo strávené, ale využité pre naštartovanie a obnovenie hladiny žiaducich druhov laktobacilov a bifidobaktérií, a naopak potlačenie druhov nevhodných.
Synbiotic Daily je ultrasilná zmes určená pre naozaj výrazné navýšenie, hodí sa ako podpora pri alebo po závažných komplikáciách alebo vážnych dlhodobých problémoch.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Silnú podporu tráviaceho systému
- Reštart po alebo pri vážnych komplikáciách
Balenie: 30 kapsúl (17,1 g)
Dávkovanie: Berte 1 kapsulu denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhrada vyváženej pestrej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí a slnko. Pri správnom skladovaní nie je nutné ukladať do chladničky.

Zloženie 1 vegetariánske kapsule: zmes baktérií 20 miliárd (v pomere 3: 1: 1: 1): Lactobacillus acidophilus DDS-1, Bifidobacterium breve ATCC 15700, Bifidobacterium infantis ATCC 15697, Bifidobacterium longum ATCC 15707, Prebiotic FS2-60 ( fruktooligosacharidy , inulín ), obal kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza). * 1 dávka zodpovedá 1 kapsulu. Balenie obsahuje 30 dávok.

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!