Výrobcovia Purasana
Kód produktu: 10765
Dostupnosť: Nedostupne
11,99€
Momentálne vypredané
Strawberries (Jahody)

Maximálna zachovanie živín v najvyššej možnej kvalite - superpotraviny značky Purasana sú spracovávané exkluzívne metódou sušenie mrazom, ktorá zaručuje zachovanie maximálneho možného množstva živín a bioaktívnych frakcií citlivých na vyššie teploty.

Ide o špeciálny šetrnú metódu, kedy je vďaka niekoľkým krokom potravina postupne sušená mrazom, vrátane prechodové kúpele v jablčnom džúse, ktorý týmto plodom dodáva nezameniteľnú sviežosť a chuť. Súčasťou tejto nadštandardné procedúry, ktorej cieľom je zachovanie maximálneho množstva živín, je tiež následné použitie ochranného filmu zo slnečnicového oleja (ekologické poľnohospodárstvo), čím je zabránené nadmernému vysychanie produktu a strate optimálnych organoleptických vlastností.


Jahody sú bohatým zdrojom vitamínu C porovnateľným s citrusy. Chutia nebesky sladko, majú plnú ovocnú chuť, premení každý pokrm v lahodnú delikatesu. Hodí sa do ovocných šalátov, smoothies, jogurtov, zmrzliny, k sušienkam alebo zákuskom.

Balenie: 150g

Použitie: Konzumujte samotné alebo pridávajte do jogurtu, cereálií alebo mliečneho kokteilu.
Upozornenie: Ukladajte mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánsku stravu. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Sáčok tesne uzavrite po každom použití.


Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
1456 kJ / 320 kcal
1 g
0,5 g
80 g
78 g
2 g
1 g
soľ *
0,06 g
* Soľ je obsiahnutá v potravine výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.


Zloženie: 53% sušené jahody (Senga Sengana), 42% jablkový džús koncentrát, 4% citrónový džús koncentrát, slnečnicový olej <1%.


Sušené ovocie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!