Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01223
Dostupnosť: Nedostupne
7,99€
Momentálne vypredané
MALTODEXTRÍNU (DE6)
Čistý maltodextrín s vysokou dĺžkou reťazcov - dextrinový ekvivalent 6 (DE6) značiace pomalší vstrebávanie. Je vhodný najmä pre obnovenie zásob glykogénu a tzv. Sacharidovú superkompenzáciu (nie je nutné sa prejedať - jedna dávka Maltodextrínu DE6 je vzhľadom na obsah ľahko stráviteľných sacharidov adekvátnu dvoma plným porciám varených cestovín).
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:
- efektívne doplnenie glykogénu pri tzv. Sacharidové superkompenzáciu (pre fitness, kulturistiku i vytrvalostné športovcov)
- postupné doplňovanie energie kedykoľvek počas dňa - na desiatu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 1kg
Použitie: Jednorazovú dávku 50 g rozmiešajte v 0,6 až v 0,8 litroch vody alebo proteínového nápoja a pite medzi hlavnými jedlami.
Sacharidová superkompenzácia: začnite tri dni pred vrcholovou aktivitou, jednu dávku (50 g) rozmiešajte v 0,6 litra vody, berte dve dávky denne medzi jedlami. Dodržujte klasický stravovací režim, neprejedajte sa.
Tímové športy - dávkujte jednu porciu pred zápasom.
Upozornenie: Skladujte v suchu, chlade (do 20 ° C), mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, v tesne uzavretom obale. Vhodné pre vegánov.

Výživové údaje:
v 100 g
Energetická hodnota
1615 kJ / 380 kcal
0 g
0 g
95 g
1,6 g
0 g
0 g
soľ
<0,04 g
Zloženie: Maltodextrín prášok.

Čistý maltodextrín s vysokou dĺžkou reťazcov.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!