Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01204
Dostupnosť: Skladom
14,99€
MAGNESIUM CITRATE
Instantný prášok s obsahom horčíka vo forme magnézium citrátu - horčík z organického zdroja. 1 dávka (4g) obsahuje 600mg horčíka = 160% odporúčanej dennej dávky. Horčík je nevyhnutnou látkou pre každého podstupujúceho zvýšenú fyzickú záťaž.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:
- potlačenie únavy a vyčerpania
- normálnu činnosť svalov
- normálnu činnosť nervovej sústavy
- dobrú fyzickú i psychickú kondíciu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Zmiešajte 4 g prášku s vodou alebo džúsom. Jedenkrát denne.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu, chlade, v dobre vetranom prostredí. Obal tesne uzatvárajte. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov. Vhodné pre vegánov.

Zloženie v 1 dávke: 4 g citrátu horečnatého obsahujú 600 mg horčíka (160% odporúčanej dennej dávky).

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!