Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01202
Dostupnosť: Nedostupne
18,99€
Momentálne vypredané
L-AAKG
Instantný prášok s obsahom tzv. Predtréningového NO systému, čistého L-arginín-alfa-ketoglutarátu (L-AAKG). Voľná forma L-AAKG je vyrobená z rastlinných zdrojov. (Vlastnosti čistého L-arginínu a L-AAKG sa mierne líšia.)
Produkt je vhodný pre všetky orientované na:
- posilnenie svalovej pumpy
- prírastok svalovej hmoty
- zvýšenie sexuálnej energie
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Zmiešajte 3 g vo vode a ihneď konzumujte. Berte jednu dávku 20-30 min. pred tréningom.
Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade (teplota nesmie presiahnuť 30 ° C), suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Obal tesne uzatvárajte. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov. Vhodné pre vegánov.

Zloženie: L-arginín-alfa-ketoglutarát prášok.

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: L-AAKG 300g