Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01203
Dostupnosť: Nedostupne
18,99€
Momentálne vypredané
HMB
Instantný prášok s obsahom čistej formy HMB, ktorá je metabolitom vetvené aminokyseliny leucínu. Má podobné a dokonca aj výraznejšie spektrum účinku ako leucín. Viac sa o HMB dozviete na webe eFIA.cz .
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:
- nárast čistej svalovej hmoty
- lepšia vstrebateľnosť bielkovín pri vysokoproteínové diéte
- rýchlu regeneráciu po tréningu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Tréningové dni: Berte 1,5 g 3x denne. 1. dávku 20-30 min. pred tréningom, 2. dávku ihneď po tréningu s po-tréningovým nápojom a 3. dávku pred niektorým z hlavných jedál.
Netréningové dni: Berte 1,5 gs každým hlavným jedlom (3x denne).
Prášok rozmiešajte vo vode alebo džúsu.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Obal tesne uzatvárajte. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov. Vhodné pre vegánov.

Zloženie: Hydroxymetylbutyrát vápenatý prášok

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: HMB 300g