Výrobcovia Purasana
Kód produktu: 10769
Dostupnosť: Skladom
8,99€
Cranberries BIO (Brusnice)

Maximálna zachovanie živín v certifikovanej kvalite BIO - superpotraviny značky Purasana sú spracovávané exkluzívne metódou sušenie mrazom, ktorá zaručuje zachovanie maximálneho možného množstva živín a bioaktívnych frakcií.

Ide o špeciálny šetrnú metódu, kedy je vďaka niekoľkým krokom potravina postupne sušená, vrátane prechodové kúpele v jablčnom džúse, ktorý týmto plodom dodáva nezameniteľnú sviežosť a chuť. Súčasťou tejto nadštandardné procedúry, ktorej cieľom je zachovanie maximálneho množstva živín, je tiež následné použitie ochranného filmu zo slnečnicového oleja (ekologické poľnohospodárstvo), čím je zabránené nadmernému vysychanie produktu a strate optimálnych organoleptických vlastností.


Plod brusnice má jemne kyslú, ale ovocnú a plnú chuť. Brusnice sú vhodné pre ovocné kokteily, hodí sa aj do rôznych omáčok, majonéz, dresingov, robí omáčky hutnejšie, plnšie, guľatejší, pridá jemne ovocnú chuť.

Balenie: 200 g

Použitie: Konzumujte samotné Cranberries alebo pridávajte do jogurtu, cereálií, mliečneho kokteilu.
Upozornenie: Ukladajte mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánsku stravu. Skladujte na suchom mieste a chladnom mieste. Sáčok tesne uzavrite po každom použití.


Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
1336 kJ / 319 kcal
0,25 g
0,10 g
81 g
62,15 g
5,12 g
1,41 g
soľ
0 g


Zloženie: 60% sušené brusnice (Vaccinium macrocarpon), 39% jablkový džús koncentrát, slnečnicový olej <1%.


Sušené ovocie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!