Výrobcovia Purasana
Kód produktu: 10761
Dostupnosť: Skladom
9,99€
Blueberries (Čučoriedky)

Maximálna zachovanie živín v najvyššej možnej kvalite - superpotraviny značky Purasana sú spracovávané exkluzívne metódou sušenie mrazom, ktorá zaručuje zachovanie maximálneho možného množstva živín a bioaktívnych frakcií citlivých na vyššie teploty.

Ide o špeciálny šetrnú metódu, kedy je vďaka niekoľkým krokom potravina postupne sušená mrazom, vrátane prechodové kúpele v jablčnom džúse, ktorý týmto plodom dodáva nezameniteľnú sviežosť a chuť. Súčasťou tejto nadštandardné procedúry, ktorej cieľom je zachovanie maximálneho množstva živín, je tiež následné použitie ochranného filmu zo slnečnicového oleja (ekologické poľnohospodárstvo), čím je zabránené nadmernému vysychanie produktu a strate optimálnych organoleptických vlastností.

Plody čučoriedky majú typickú výraznú chuť, množstvo pozitívnych účinkov a schopnosť farbiť do modra, pokrmom preto z hľadiska chuti i zafarbenie dodávajú atraktívny prvok. Pre svoju plnú ovocnú chuť sú čučoriedky Purasana veľmi obľúbené.
Balenie: 150 g
Použitie: Konzumujte samotné alebo pridávajte do jogurtu, cereálií alebo mliečneho kokteilu.
Upozornenie: Ukladajte mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánsku stravu. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Sáčok tesne uzavrite po každom použití.


Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota:
1503 kJ / 359 kcal
2,43 g
0 g
77,2 g
51,4 g
12,8 g
2,93 g
soľ
0 g


Zloženie: 60% sušené čučoriedky (Vaccinium corymbosum), 39% jablkový džús koncentrát, slnečnicový olej <1%.


Sušené ovocie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: Blueberries 150g