Výrobcovia Purasana
Kód produktu: 10797
Dostupnosť: Nedostupne
11,99€
Momentálne vypredané
BLACK currants (Čierne ríbezle)

Maximálna zachovanie živín v najvyššej možnej kvalite - superpotraviny značky Purasana sú spracovávané exkluzívne metódou sušenie mrazom, ktorá zaručuje zachovanie maximálneho možného množstva živín a bioaktívnych frakcií citlivých na vyššie teploty.

Ide o špeciálny šetrnú metódu, kedy je vďaka niekoľkým krokom potravina postupne sušená mrazom, vrátane prechodové kúpele v jablčnom džúse, ktorý týmto plodom dodáva nezameniteľnú sviežosť a chuť. Súčasťou tejto nadštandardné procedúry, ktorej cieľom je zachovanie maximálneho množstva živín, je tiež následné použitie ochranného filmu zo slnečnicového oleja (ekologické poľnohospodárstvo), čím je zabránené nadmernému vysychanie produktu a strate optimálnych organoleptických vlastností.


Plody Čierneho ríbezlí čiže Ribes nigrum sú cenené pre vysoký obsah vitamínu C a typickú výrazne sladkokyslú chuť, ktorá sa perfektne hodí k müsli, jogurtu alebo do smoothies. Aj malé množstvo dovedie z týchto pokrmov urobiť ovocnou lahôdku.

Okrem toho ríbezle obsahuje aj vitamíny skupiny B, vitamín A a rad pre telo prospešných minerálov a bioaktívnych látok. Je výborným antioxidantom s dlhodobo známymi podpornými aj preventívnymi účinkami.


Balenie: 200g

Použitie: Konzumujte samotné sušené plody čiernej ríbezle alebo pridávajte do jogurtu, cereálií alebo mliečnych koktailov.

Upozornenie:   Ukladajte mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánsku stravu. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Sáčok tesne uzavrite po každom použití.


Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
1.484 kJ / 350 kcal
1,6 g
0,6 g
79 g
69 g
8 g
1,1 g
soľ
0 g


Zloženie: sušené plody čiernych ríbezlí (Ribes nigrum), jablkový džús z koncentrátu, slnečnicový olej <1%.


Sušené ovocie.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!