Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23072
Dostupnosť: Skladom
5,99€
Bio After Meal mix
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na lepšie trávenie. Ide o ajurvédsku receptúru s ovocím Triphala, Amalaki a haritaki, k ktorými je pridaný zázvor a škorica. After Meal mix je vhodný pre vegánov, je v certifikovanej kvalite BIO a zodpovedá štandardom RAW. Stačí jedna čajová lyžička denne.
Produkt obsahuje:
Triphala - ajurvédska zmes bylín zameraná na fungovanie žalúdka
Amalaki - indincký egreše, antioxidant, zdroj vitamínu C
Haritaki - antioxidant so širokým poľom účinkov, najdôležitejšie bylina ajurvédy
Zázvor - antioxidant, tonikum
Škoricu - hladina cukru v krvi
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:
- podporu trávenia
- zlepšenie stavu zažívacieho traktu
- udržanie hladiny cukru
Balenie: 80 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 4 g (1 čajová lyžička). Pridajte do vášho obľúbeného nápoja a dobre rozmiešajte. Užívajte po hlavnom jedle.
Upozornenie: Skladujte na temnom, chladnom a suchom mieste do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie: Bio Amalaki (emblica officinalis - Indický egreš) (23%), bio Bibhitaki (Terminalia belerica - vrcholák myrobalánový) (23%), bio Haritaki (Terminalia chebula - vrcholák tříslovinný) (23%), koreň bio zázvoru (Zingiber officinale - Zázvor lekársky ) (15%), bio škorica (Cinnamomum zeylanicum - škorica cejlonská) (15%).

Doplnok stravy v bio kvalite.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!