Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 10074
Dostupnosť: Skladom
23,36€
Rhodiola Root
Rhodiola je jeden z najzásadnejších adaptogénov. Je používaná pri dlhodobom strese, psychickom i fyzickom, rovnako ako pri zaťažení tela pôsobením životného prostredia. Nie je používaná pre riešenie akútnych ťažkostí, ale pre dlhodobú funkčnú podporu, preto ju možno odporučiť všetkým s psychicky či fyzicky náročným zamestnaním alebo aktívnym športovcom. Extrakt z koreňa Rhodiola obsahuje 40% polyfenolov, z toho 1% rosavinu.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Dlhodobú podporu pri psychickom alebo fyzickom vyťaženie
- Posilnenie energetickej hladiny a zároveň upokojenie
- Úpravu spánku
Čistota produktu
  • Svojou čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje syntetické, geneticky modifikované, či ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
  • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Balenie: 90 kapsúl (43,2 g)
Odporúčané dávkovanie: Berte 1 kapsulu denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára. Neužívajte dlhodobo. Dávkovanie výrobca 1-3 kapsule upravené podľa slovenskej legislatívy.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, ak lekár neurčí inak. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu. Neužívajte dlhodobo.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 30-90
1 kapsula obsahuje
Koreň Rhodiola Rosea štandardizovaný extrakt
(1% Rosavinu, 1% salidrozid, 40% polyfenoly )
250 mg
Raw prášok z koreňa Rhodiola Rosea
130 mg
Obal kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza)
na báze lucerny, spiruliny, čučoriedky
100 mg


Zloženie v 1 kapsuli: koreň Rhodiola Rosea štandardizovaný extrakt 250 mg (1% Rosavinu, 1% salidrozid, 40% polyfenoly ), raw prášok z koreňa Rhodiola Rosea 130 mg, obal kapsule (hydroxypropyl metyl celulóza) na báze lucerny (16 mg), spiruliny (2 mg), čučoriedky (2 mg).


Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!