Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10529
Dostupnosť: Nedostupne
34,99€
Momentálne vypredané
Cordyceps CS-4

Cordyceps je jednou z najviac cenených húb v rámci tradičnej čínskej medicíny. Táto zázračná huba, ktorá bola pôvodne určená len pre cisára a vyvolených, predstavuje v súčasnej dobe najčastejšie používaný ergogény medzi čínskymi atlétmi. Na verejnosť sa Cordyceps dostal v roku 1993, kedy skupina čínskych bežcov prekonala 9 svetových rekordov.

Následne si vrcholoví tréneri a atléti z celého sveta overili špičkové ergogenní účinky tohto produktu. Vo voľnej prírode potrebuje Cordyceps Sinensis šesť rokov pre kompletné dokončenie cyklu, navyše je jeho výskyt veľmi riedky. Z dôvodu tohto nedostatku a ďalej z dôvodu príliš vysoké ceny, začali popredné svetové laboratória vyvíjať rôzne variácie tejto huby v umelých podmienkach.

CS-4 je fermetovaný výťažok z podhubia, izolovaný z originálnej prírodnej formy Cordyceps Sinensis, nazbierané v oblasti QinHay v Číne.

Tento základ je využívaný na produkciu fermentovaného mycélia, ktoré obsahuje farmakologicky aktívne zložky rovnaké ako naturálny Cordyceps Synensis (manitol, adenozín a špeciálne polysacharidy)

CS-4 je bezprostredne po tom čo je izolovaný zakapslován a to bez použitia konzervantov či tepelného znehodnoteniu. Lepšie produkt s obsahom Cordyceps Sinensis ako je CS-4 jednoducho nenájdete!
Viac sa o vlastnostiach huby Cordyceps dočítate na webe eFia.cz .


Balenie: 90 kapsúl

Dávkovanie: Berte 1-3 kapsule ráno a večer.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 15 - 45 dávok
1 kapsula
Cordyceps Sinensis mycélia CS-4
650 mg

Zloženie v 1 želatínovej * kapsulu: Cordyceps Sinensis mycélia CS-4 (min. 20% cordyceps polysacharid, 8% kyselina cordycepsová - D-manitol, 3% adenozín). * nevhodné pre vegetariánsku stravu.
Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.


Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!