Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01207
Dostupnosť: Skladom
16,99€
GUARANA FUSION
Instantný prášok s obsahom sušeného extraktu z guarany - plazivého kríky rastúceho v Amazónii. Extrakt sa získava z jeho sušených semienok.
Produkt je vhodný pre všetky orientované na:
- stimuláciu fyzického i psychického výkonu
- zvýšenie vytrvalosti
- povzbudenie metabolizmu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 0,5 - 1 g. Rozmiešajte aspoň v 100 ml vody alebo obľúbeného ovocného alebo zeleninového džúsu.
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, v tesne uzavretom obale.

Zloženie: Sušený extrakt zo semienok Guarany (Paullinia cupana) 14%, maltodextrín 74,5%, kofeín 10%, farbivo annatto, farbivo amoniak-sulfitový karamel.

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!