Výrobcovia Grenade
Kód produktu: 19003
Dostupnosť: Skladom
34,99€
Grenade® AT4 ™

"Anabolický Devastator" Grenade® AT4 ™ je cielene zostavený pre intenzívne objemový a silový tréning.

• Prirodzená stimulácia tzv. "Hormonálne osi"
• Podpora výkonu
• Svalová pumpa
• Regenerácia
• Svalová hmota a sila
• Preverené zložky v účinných dávkach
• "Rapid Dispersal Capsule Technology" - systém rýchleho vstrebávanie kapsúl


Balenie: 120 kapsúl (84 g)

Dávkovanie: Berte jednu dávku (3 kapsule) dvakrát denne: 30 minút pred raňajkami a 30 minút pred obedom ALEBO ráno 30 minút pred raňajkami 2 dávky (6 kapsúl) naraz. NEPREKRAČUJTE DÁVKU 6 kapsula počas dňa. Dávkujte 5 dní a po tej 2 dni neberte. Po 8 týždňoch užívania AT4 urobte 4 týždenné pauzu, po tej môžete začať produkt opäť užívať.

Upozornenie: Dodržujte vždy odporúčané dávkovanie! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Tento produkt nie je určený pre ženy. Určené výhradne pre mužov starších ako 18 rokov! Ak máte zdravotné problémy alebo beriete lieky na predpis, konzultujte použitie s lekárom. Pokiaľ po užití spozorujete nežiaduce účinky, okamžite prestaňte produkt užívať. Určené len pre dospelých. Skladujte na chladnom, suchom mieste. Neužívajte ak sa vám zdá obal poškodený. Nevhodné pre vegetariánov. POZNÁMKA pre testovanie športovca konzultujte pred užitím.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 40 x 3 kapsule
3 kapsule *
6 kapsúl
% DDD **
vitamín D3
12,5 mikrogramov
25 mikrogramov
500
D-asparágová kyselina (chelát)
1.500 mg
3.000 mg
Fenurex ™ Fenugreek (Trigonella foenum-gaecum
(senovka grécka))
360 mg
720 mg
Passiflora caerulea (mučenka modrá)
73,75 mg
147,5 mg
Bór (kyselina boritá)
4,75 mg
9,5 mg
* 1 dávka zodpovedá 3 kapsulám. Balenie obsahuje 40 dávok. **% DDD -% odporúčanej dennej dávky
Zloženie v 3 kapsliach: D-asparágová kyselina (chelát vápnika), FenurexTM Fenugreek [Trigonella foenum-gaecum (senovka grécka)], Passiflora caerulea (mučenka modrá), bór (kyselina boritá), protihrudkujúca látka mikrokryštalická celulóza, plnidlo stearan horečnatý, želatína, voda, farbivá (betanín, dioxid titaničitý).

Grenade kvalita:
Spoločnosť GRENADE (UK) Ltd ctí svojich zákazníkov a ich ciele v oblasti športu a výkonu.
Pri výrobe GRENADE sa používa iba technické zariadenie a postupy, ktoré získali certifikát kvality ISO9001; certifikát cGMP a osvedčenia MHRA (Medicines and Healthcare products Regulatory Agency).
cGMP znamená 'current Good Manufacturing Practice' (bežné Dobré výrobné postupy). Pre doplnky stanovuje cGMP predpisy, ktoré sú právne platné a zaručujú, že naši dodávatelia, výrobcovia a baliace firmy podstupujú všetky možné kroky na to, aby bola zaistená bezpečnosť a účinnosť každého výrobku.
Všetci naši výrobcovia musia realizovať postupy a procesy, ktoré sú v súlade s požiadavkami uvedenými v predpisoch GMP (Good Manufacturing Practice), až potom je výrobok schválený. Aby sme sa uistili, že všetky normy sa priebežne plnia, vykonávajú inšpektori u výrobcov náhodné audity. Kontroly a prehliadky vykonáva vysoko kvalifikovaný tím na všetkých stupňoch výrobného procesu a dohliada na to, aby boli splnené všetky kritériá Quality Assurance Procedures (Postup zabezpečenie kvality). Týmto tiež zaručujeme, že údaje uvedené na etikete sú presné.
Používame výhradne prísady najvyššej kvality a pri výrobe sa držíme iba vedecky preverených výskumov.Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: AT4 120 kapslí