Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23075
Dostupnosť: Skladom
24,99€
18 - DAYS Slimming PROGRAM
18denní program na chudnutie možno odporučiť všetkým hľadajúci 100% prírodný cestu, ako sa zbaviť prebytočného telesného tuku. Je zložený z troch BIO zmesí - AFTER MEAL, SPEED UP Metabolism a APPETITE CONTROL.

BIO AFTER MEAL MIX
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na lepšie trávenie. Ide o ajurvédsku receptúru s ovocím Triphala, Amalaki a haritaki, k ktorými je pridaný zázvor a škorica. After Meal mix je vhodný pre vegánov, je v certifikovanej kvalite BIO a zodpovedá štandardom RAW. Stačí jedna čajová lyžička denne.

Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:

- podporu trávenia
- zlepšenie stavu zažívacieho traktu
- udržanie hladiny cukru
Produkt obsahuje:
Triphala - ajurvédska zmes bylín zameraná na fungovanie žalúdka
Amalaki - indincký egreše, antioxidant, zdroj vitamínu C
Haritaki - antioxidant so širokým poľom účinkov, najdôležitejšie bylina ajurvédy
Zázvor - antioxidant, tonikum
Škoricu - hladina cukru v krvi
Balenie: 80 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 4 g (1 čajová lyžička). Pridajte do vášho obľúbeného nápoja a dobre rozmiešajte. Užívajte po hlavnom jedle.
Upozornenie: Skladujte na temnom, chladnom a suchom mieste do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Zloženie: Bio Amalaki (emblica officinalis - Indický egreš) (23%), bio Bibhitaki (Terminalia belerica - vrcholák myrobalánový) (23%), bio Haritaki (Terminalia chebula - vrcholák tříslovinný) (23%), koreň bio zázvoru (Zingiber officinale - Zázvor lekársky ) (15%), bio škorica (Cinnamomum zeylanicum - škorica cejlonská) (15%).
Doplnok stravy v bio kvalite.

SPEED UP Metabolism
Zmes konopného proteínu, listov lucerny, zeleného čaju, zázvoru , škorice a guarany. Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na nabudenie a zrýchlenie metabolizmu, pre všetky hľadajúcich alternatívu k chemickým spalovačům.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:
- redukciu nadbytočného tuku bez úbytku svalovej hmoty
- účinné zrýchlenie metabolizmu
- udržanie normálnej hladiny cukru v krvi
- normálne trávenie
- posilnenie imunity
Produkt obsahuje:
Alfualfu - cholesterol, energie, antioxidant
Konopný proteín - zdroj proteínu, antioxidant
Škoricu - hladina cukru v krvi
Zelený čaj - energia, spaľovanie
Zázvor - antioxidant, tonikum
Guaranu - energia, spaľovanie
Balenie: 130 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 7 g (2 čajové lyžičky). Pridajte do vášho obľúbeného nápoja a dobre rozmiešajte. Užívajte po hlavnom jedle.
Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Zloženie: listy alfaalfa (Medicago sativa - Lucerna siata) (28%), bio konopný proteín (Cannabis sativa - Konope siate) (25%), bio škorica (Cinnamomum zeylanicum - Škorica cejlonská) (15%), listy zeleného čaju (Camellia sinensis - Čajovník čínsky) (15%), koreň bio zázvoru (Zingiber officinale - Zázvor lekársky ) (15%), bio guarana (Paullinia cupana - Paulínia nápojná) (5%).
Zmes superpotravín pre všetky zamerané na urýchlenie metabolizmu.

BIO APPETITE CONTROL MIX
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na potlačenie chuti do jedla a na navodenie pocitu sýtosti. Appetite Control Mix je v certifikovanej BIO kvalite, je vhodný pre vegánov a zodpovedá RAW štandardom. Stačí si dať čajovú lyžičku raz denne pred jedlom, najlepšie večer.

Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:

- prírodnú cestu, ako kontrolovať hmotnosť
- potlačenie chuti do jedla
- potlačenie chuti na sladké
- zvýšenie pocitu sýtosti
- udržanie hladiny cukru v krvi
Produkt obsahuje:
Rohovník - malý strom, ktorého struky obsahujú množstvo bielkovín, kyselina gálová, leukoanthokyany a fenolové látky
Gymnema - indická rastlina obsahujúca špeciálne látky - gymnemasaponiny a gymnemové kyseliny
Spirulinu - superpotravina bohatá na aminokyseliny, základné minerály a vitamíny, antioxidant
Zázvor - obsahuje vitamíny A, E, vitamíny skupiny B a mnoho minerálov
Balenie: 160 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 3 g (1 čajová lyžička). Pridajte do vášho obľúbeného nápoja a dobre rozmiešajte. Je doporučené užívať najneskôr 30 minút pred jedlom. Dávkovanie výrobcu (6-9 g) upravené podľa požiadaviek slovenskej legislatívy
Upozornenie: Skladujte na temnom, chladnom a suchom mieste do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Zloženie: Bio Karob (Ceratonia siliqua - Rohovník obyčajný ) (45%), bio Gymnema (Gymnema sylvestre - Gymnema lesné ) (25%), bio Spirulina (Arthrospira sp.) (20%), bio zázvor (Zingiber officinale - Zázvor lekársky ) (10%).
Doplnok stravy v bio kvalite.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!