Výrobcovia Nutrend
Kód produktu: 26172
Dostupnosť: Skladom
6,99€
SYNEPHRINE
SYNEPHRINE je 125 mg extraktu z Citrus aurantium v jednej kapsule, čo predstavuje maximálnu povolenú dennú dávku 10 mg synefrínu.
SYNEPHRINE je určený pre všetky jedinca zamerané na termogénny s palování tukov a zvýšenie energetického výdaja v priebehu dňa.
  • 10 mg synefrínu v jednej kapsule
Balenie: 60 kapsúl (33,6g; 1 kapsula 560 mg)
Dávkovanie: 1 kapsulu užite 30 minút pred fyzickým výkonom. Kapsulu je možné pred výkonom kombinovať s produktmi na báze karnitínu. Maximálne 1 kapsula denne. Neužívajte pred spaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
použitie:   podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsulu nehryzte!
Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Výživové údaje:
100 g
1 kapsula
Extrakt Citrus aurantium
22 322 mg
125 mg
  z toho synefrín
1 786 mg
10 mg
Zloženie: maltodextrín, extrakt Citrus aurantium (8% synefrínu), želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý).

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!