Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 10092
Dostupnosť: Skladom
22,99€
100% Organic Nopal 90 kapsúl

100% Organický, certifikovaný produkt s obsahom 500 mg výťažku z kaktusového figy opuncie (Opuntia ficus-Indica). Tento produkt je oficiálne certifikovaný autorizačným úradom Soil Association ako organický produkt s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.

Nopal je veľmi bohatý na rozpustnú a nerozpustnú vlákninu. Obsahuje rad vitamínov (najmä vitamín A, vitamín C, vitamín K, ale tiež aj riboflavín a vitamíny B5, B6, B12) a minerálov (hlavne najmä vápnik, sodík, draslík, magnézium a železo).
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Kontrolu hmotnosti
Čistota produktu
  • Svojou čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Produkt je oficiálne certifikovaný autorizačným úradom Soil Association ako organický produkt s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
  • Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
  • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
 
Balenie: 90 kapsúl (54 g)
Odporúčané dávkovanie: Berte 3 kapsule denne - 1 kapsula ráno, 1 kapsula poludnie, 1 kapsula večer. Dávkujte vždy počas jedla, alebo bezprostredne po jedle, zapite dostatočne vodou.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu. Ak užívate lieky na predpis, pred konzumáciou tohto doplnku stravy sa najskôr poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 30 x 3 kapsule
1 kapsula obsahuje
100% Organický Nopal
500 mg
hydroxypropyl metyl celulóza
100 mg

Zloženie: 100% Organický Nopal, hydroxypropyl metyl celulóza (kapsule).


Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!