Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23085
Dostupnosť: Skladom
9,99€
Matcha Powder BIO
Matcha je mletý prášok z lístkov špeciálne pestovaného čaju pochádzajúceho z Ázie. Rastlina je celý čas pestovaná v tieni a pred spracovaním sú odstránené všetky časti okrem listov. Nápoj z nich je v Japonsku užívaný už po celé stáročia nielen pri čajových obradoch. Budhistickí mnísi ho pravidelne pijú, aby zostala bdelí a sústredenie počas dlhých dní meditáciou.
Ide o skvelú alternatívu kávy a zároveň aj prostriedkom proti zníženiu napätia. Matcha obsahuje teofylín s podobnými účinkami ako kofeín a zároveň theanín, ktorý pôsobí proti stresu a napätia, zároveň ale neuspává.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- zvýšenie energie a sústredenia
- odstránenie stresu a napätia (bez tlmiacich účinkov)
- doplnenie stravy o antioxidant a zdroj vitamínu C
- kontrolu hladiny krvného cukru a cholesterolu
Balenie: 70 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 3 g (cca 1 čajová lyžička). Rozmiešajte najskôr s trochou studenej vody a následne pridajte horúcu vodu a intenzívne šľahajte.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, odporúčame konzumáciu len v obmedzenom množstve. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhrada pestrej stravy. Vhodné pre vegánov. Krajina pôvodu: Čína

Zloženie: Matcha prášok (Camellia sinensis) v bio kvalite.

Doplnok stravy v bio kvalite.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!