Výrobcovia Grenade
Kód produktu: 19011
Dostupnosť: Skladom
23,99€
GRENADE BLACK OPS
Doplnok stravy s vysokým obsahom kofeínu (295 mg / 2 kapsule) v kapsuliach. Nie je vhodné pre deti a mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. 100 kapslí.
Grenade Black Ops ™ predstavuje novú vývojovú verziu termogénnych stimulátory z kategórie "hardcore", nadväzujúce na základnú verziu Grenade. Táto zosilnená verzia má oproti základnej verzii Grenade zrýchlený nástup účinku a silnejší stimulačný efekt. Vďaka svojej "zosilnené" kompozíciu je Grenade Black Ops ™ vhodný najmä pre mužov.

Zameranie produktu: Produkt je vhodný pre všetkých aktívnych jedincov a športovcov, zamerané na odbúravanie a spaľovanie tuku. Grenade Black Ops ™ je ideálnou voľbou pre intenzívne, intervalové tréningy ako je napr. HIIT (High Intensity Interval Training), tréningy v neskorých večerných hodinách atď.


Balenie: 100 kapsúl

Dávkovanie: pre otestovanie znášanlivosti, začnite užívať 1 kapsulu 2x denne počas prvých 7 dní. Ďalej užívajte 2 kapsule hneď ráno po prebudení na prázdny žalúdok, zapite vodou. Ďalšie 2 kapsule 30 minút pred obedom, zapite vodou. Pre výbušný tréning: dávkujte 2 kapsule pred tréningom. Nezabudnite vypiť aspoň 8 pohárov vody denne. NIKDY NEPREKRAČUJTE DÁVKU 4 kapsule denne! Pozn. Pre otvorenie, držte nádobku vo zvislej polohe a otočte viečko o 90 stupňov proti smeru hodinových ručičiek.

Pozn. Uzáver GRENADE nie je skrutkovacie, ale jedná sa o tzv. "Poistný uzáver na západku", ktorý otvorte vyklopením hornej časti do strany za úchop.
Upozornenie: Obsahuje kofeín a ďalšie silné stimulátory! Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Ukladajte mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste. POZOR! Neužívajte, ak vám nie je aspoň 18 rokov. Ihneď prestaňte užívať a poraďte so svojím lekárom, ak sa u vás prejaví závraty, nespavosť, neuróza, tras, búšenie srdca alebo bolesti hlavy.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 25 x 4 kapsule alebo 50 x 2 kapsule
2 kapsule *
% RHP **
mikrokapsulové kofeín
295 mg
taurín (2-aminoethansulfonová kyselina)
275 mg
kajenské korenie (capsium annuum)
250 mg
cholín
220 mg
zelený čaj (epigallocatechin, epikatechín gallát, gallát, epikatechín)
100 mg
Theobroma cacao (50% flavonoidov)
100 mg
modro-zelená riasa Aphanizomenon flos-aquae
20 mg
N-Metyl Tyramín
20 mg
niacín
15 mg
94%
bioperine
5 mg
pyridoxín
5 mg
357%
chróm
20 mikrogramov
50%
* 1 dávka zodpovedá 2 kapsulám. Balenie obsahuje 50 dávok.
** Referenčný príjem priemerného dospelého (5400 kJ / 2000 kcal).


Zloženie v 2 kapsulách: mikrokapsulové kofeín 295 mg, taurín (2-aminoethansulfonová kyselina) 275 mg, kajenské korenie (capsium annuum) 250 mg, cholín 220 mg, zelený čaj (epigallocatechin, epikatechín gallát, gallát, epikatechín) 100 mg, Theobroma cacao (50% flavonoidov) 100 mg, modro-zelená riasa Aphanizomenon flos-aquae 20 mg, N-Metyl Tyramín 20 mg, Niacín 15 mg, Bioperine 5 mg, pyridoxín 5 mg, Chróm 20 mikrogramov, mikrokryštalická celulóza, plnidlo stearát horečnatý, želatínová kapsule (čistená voda, farbivo brilantná modrá, farbivo repná červeň), dioxid titaničitý.Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!