Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01220
Dostupnosť: Nedostupne
26,99€
Momentálne vypredané
UNDENATURED WHEY ISOLATE
Instantné srvátkový proteínový 90% izolát spracovaný metódou cross-flow ultrafiltrácie a mikrofiltrácia. Proteín je rBGH free, pôvodom z Veľkej Británie. Ide o čistý zdroj rýchlych srvátkových bielkovín bez akýchkoľvek sladidiel alebo aditív.
Produkt je vhodný pre všetky orientované na:
- zdroj rýchlych srvátkových bielkovín
- zdroj bielkovín v absolútnej čistote, bez rBGH, bez sladidiel a aditív
- doplnenie stravy pri diéte
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 1 kg
Použitie: Rozmiešajte 25 g proteínu vo vode alebo mlieku použitím šejkra alebo mixéra a konzumujte 30 min pred tréningom alebo po tréningu pre dosiahnutie maximálneho výsledku. Proteínový koktail možno tiež konzumovať ako desiatu alebo medzi jedlami v priebehu dňa na zvýšenie denného príjmu bielkovín. Ako proteínový koktail pred spaním odporúčame použiť k proteínu mlieko pre jeho nižšou vstrebávanie.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu, chlade (do 25 ° C), mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Skladujte v tesne uzavretom obale. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

Výživové údaje:
v 100 g
v 25 g *
Energetická hodnota
1563 kJ / 388 kcal
391 kJ / 97 kcal
0,3 g
0,08 g
0,25 g
0,06 g
2,5 g
0,6 g
2,5 g
0,6 g
0 g
0 g
93 g
23 g
soľ
0,5 g
0,13 g
* 1 dávka zodpovedá 25 g. Balenie obsahuje 40 dávok.
Zloženie: Srvátkový proteínový izolát 99,6%, emulgátor sójový lecitín 0,4%.

Instantné srvátkový proteínový izolát.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!