Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10560
Dostupnosť: Nedostupne
83,99€
Momentálne vypredané
Micro Whey Native

Nová technológia prináša špičkovú kombináciu natívneho srvátkového izolátu ako hlavné zložky a cross-flow srvátkového izolátu!

Za posledných 15 rokov výskumov v Reflex Nutrition, bol vyvinutý ultimatívny, vysoko stráviteľný nedenaturovaný izolát srvátkové bielkoviny Mirco Whey - doteraz najčistejší proteín. Je to vysoko vyspelá forma špeciálne navrhnutá pre dodanie vysokého množstva biologicky aktívnych peptidov a aminokyselín. No1 ingrediencií v Micro Whey je nedenaturovaný mikrofiltrovaný natívny srvátkový izolát NATIVE WHEY. Je to pravdepodobne najkvalitnejšie forma proteínu, ktorá je v súčasnej dobe dostupná a obsahuje navyše biologicky aktívne mikrofrakcie, ktoré sú obsiahnuté v prírodnom čistom proteínu.
 
NATIVE WHEY JE bioaktívne srvátkový IZOLÁT, vyrábané priamo CESTOU Z MLIEKA.
Tým sa NATIVE WHEY úplne líši od všetkých standarsních WPI / WPC (srvátkový izolát a koncentrát) proteínov na súčasnom trhu, teda proteínov vyrábaných z pasterizovanej (tepelne upravené) srvátky, ktorá je vedľajším produktom pri výrobe syrov za pomoci syridiel a kyselín.

Medzi zaujímavé parametre NATIVE WHEY je až o 166% vyšší obsah aminokyseliny cystínu, ten je základnou zložkou pre tvorbu glutatión . Cystín je zložený z dvoch molekúl aminokyselín cysteínu a je opäť veľmi citlivý na tepelné zmeny a zmeny pH, u štandardných metód WPI / WPC tak dochádza opäť k znehodnoteniu (denaturáciu) cystínu, takže finálny produkt už obsahuje iba "rozpadnuté" zvyšky cysteínu, ktorý tvoril pôvodne dôležitú dvojicu v základnej stavbe cystínu. NATIVE WHEY obsahuje tiež vysoké množstvo L-Leucínu (najdôležitejšia BCAA).

NATIVE WHEY tak predstavuje produkciu nedenaturovanými, bioaktívne bielkoviny, získané úplne odlišnú cestou, kedy vďaka modernej technológii mikrofiltrácie a niekoľkostupňovej ultrafiltrácie, dochádza k izolácii bielkoviny priamo z čerstvého mlieka a to za teplôt, ktoré neprekročí desať stupňov Celzia!

porovnanie značiek

Micro Whey obsahuje minimálne 88% bielkovín, porovnajte si tento produkt s ostatnými výrobcami! Micro Whey je nezávisle testovaný v každej šarži, každý mesiac. Pri tejto kontrole je prísne kontrolované zloženie výrobku a minimálny obsah proteínu 88%. Tento štandard je ťažké prekonať! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Naviac je testovaný na neprítomnosť dopingových látok podľa noriem kvality ISO17025. Najdôležitejšími benefity tohto produktu sú rýchla a bezproblémová stráviteľnosť a využiteľnosť.


Rýchlejšie, viac efektívne absorpcie s DigeZyme® & Lactospore®

Efektivita absorpcie Micro Whey je vďaka špeciálnym DigeZyme enzýmom. Absolútne zvyšujú efektivitu vstrebávanie a absorpcie proteínu. Navyše obsahuje probiotické kultúry Lactospore.

Balenie: 2,27 kg

Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte 30g dávku (3 zarovnané 25ml odmerky) v 300 ml vody alebo nízkotučného mlieka v shakeri alebo mixéri. Berte 2 - 3 porcie denne. Konzumujte najlepšie ihneď po namixovanie. Už rozmiešaný produkt nenechávajte stáť po dlhšiu dobu v teple. Odmerka obsiahnutá v balení meria objem, nie hmotnosť. Pre precízne odmeranie dávky použite váhu. Produkt je balený na váhu, nie na počet dávok.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo priameho slnka. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Vyrobené v závode spracovávajúcej vajcia, obilniny, výrobky z rýb a kôrovcov a suché škrupinové plody. Vhodné pre vegetariánsku stravu. Nevhodné pre osoby mladšie ako 16 rokov. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo UK.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 75 x 30 g
100 g
1 dávka *
Energetická hodnota
1512 kJ / 356 kcal
454 kJ / 107 kcal
0,4 g
0,1 g
0,1 g
stopy
0,1 g
stopy
0,2 g
stopy
2,1 g
0,6 g
0,7 g
0,2 g
88 g
26,4 g
soľ
0,56 g
0,17 g
 
 
 
DigeZyme (tráviace enzýmy)
166 mg
50 mg
Lactospore probiotics
166 x 10 6 spór
50 x 10 6 spór
* 1 dávka zodpovedá 30 g. Balenie obsahuje 75 dávok.


Zloženie: Zmes srvátkových izolátov (natívny srvátkový izolát, cross-flow srvátkový izolát), arómy, farbivá: kakaové prášok (len príchuť chocolate), betanín (len príchuť jahoda), beta karotén (len príchuť banán a vanilla), komplex enzýmov DigeZyme® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza a neutrálne proteáza), sladidlá (acesulfam-K, sukralóza), emulgátor sójový lecitín, Bacillus coagulans (Lactospore®).
Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!