Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01135
Dostupnosť: Skladom
29,99€
native whey
Instantné srvátkový proteínový koncentrát v natívnej kvalite, spracovaný metódou cross-flow ultrafiltrácie a mikrofiltrácia. Natívne forma (izolácia priamo z čerstvého mlieka) je garanciou vysokého obsahu esenciálnych aminokyselín (napr. Až o 14% vyššieho obsahu aminokyseliny l-leucínu) a ponúka 100% čistotu s nulovým obsahom rezíduí kazeínu, ako sú glykomakropeptidy, ktoré tvoria v rámci klasických whey proteínov až 29% (produkty pripravené zo srvátky). Proteín je rBGH free, pôvodom z Holandska. Ide o čistý zdroj rýchlych srvátkových bielkovín bez akýchkoľvek sladidiel alebo aditív.
Native whey verzus bežný whey proteín
Medzi native whey proteínom a bežným whey proteínom je podstatný rozdiel. Bežný srvátkový proteín obsahuje až 29% tzv. Glykomakropaptidů, ktoré pochádzajú z kazeínu, kdežto natívne srvátkový proteín je 100% čistý, čo je poznať na biologickej dostupnosti a obsahu esenciálnych aminokyselín.
Ako dosiahnuť 100% čistoty?
Odpoveďou je natívne technológie. Natívne proteín je extrahovaný priamo z čerstvého kravského mlieka (teda nie zo srvátky) pomocou membránovej technológie. Všetko prebieha za veľmi nízkych teplôt do 10 stupňov Celzia pomocou mikrofiltrácie a ultrafiltrácie. Len vďaka tomu je z výslednej tekutiny úplne vylúčený kazeín, tuk a laktóza, a môže vzniknúť najčistejšie a biologicky najviac aktívny srvátkový proteín.
Celý proces výroby natívny srvátky má tieto benefity, ktoré klasickému syrovátkovému proteínu zo syra chýba:
  • 100% čistota srvátkové bielkoviny, bez podstatného zvyšku rezíduí kazeínu vo forme glykomakropeptidov.
  • Natívne srvátkový proteín je pasterizované iba raz. Nedochádza tak k denaturácia peptidov bohatých na cystín.
  • Natívne srvátkový proteín nie je vedľajším produktom výroby syra, nie je teda denaturovaný použitím kyselín a ďalším spracovaním počas produkcie syra.
  • Natívne srvátkový proteín vzniká počas jedného kontinuálneho procesu. Veľká časť bežných srvátkových proteínov vzniká v bežnom mliekarenskom priemysle, ktorý obnáša denaturáciu cenných živín. Natívne proteín sa tomuto úplne vyhýba.
  • Natívne srvátkový proteín má až o 240% viac cystínu, čo je veľmi krehký peptid ľahko poškoditeľné teplom.
  • Natívne srvátkový proteín má vyšší obsah vetvené aminokyseliny l-leucínu.
  • Natívne srvátkový proteín má čistejšie chuť, nevzniká totiž ako vedľajší produkt syra.
  • Zloženie aminokyselinového spektra natívneho srvátkového proteínu je v porovnaní s bežným srvátkovým. proteínom bližšie aminokyselinovému spektru ľudského mlieka.
  • Bezkonkurenčná naturálne chuť a Bezkonkurenčná konzistencie.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- superčistú zdroj srvátkové bielkoviny
- Budovanie a regeneráciu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 1 kg
Použitie: rozmiešajte 35 gs 250 ml vody v shakeri alebo mixéri. Pre silnejšie, krémovejšia alebo intenzívnejšie chuť, rozmiešajte s menším množstvom vody alebo mlieka. Konzumujte 2-3 dávky denne.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade (5 - 25 ° C), suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Obal tesne uzatvárajte. Konzumujte ihneď po namiešaní.

Výživové údaje:
Počet porcií v balení 28 x 35 g
100 g
Energetická hodnota
1608 kJ / 380 kcal
6 g
4 g
6,5 g
6,5 g
0 g
75 g
soľ *
1,95 g
* Soľ je obsiahnutá v potravine výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.
Aminokyselinové spektrum:
Typické spektrum aminokyselín (priemerné hodnoty):
100 g
alanín
5,1 g
3,1 g
kyselina asparágová
11,8 g
cystín
2,8 g
kyselina glutámová
18,3 g
1,9 g
histidín
2,2 g
5,7 g
12,9 g
10,7 g
metionín
2,4 g
fenylalanín
3,9 g
prolín
5,1 g
serín
4,7 g
treonín
5,4 g
2,1 g
tyrozín
3,7 g
5,3 g
Zloženie: Mliečny proteínový koncentrát 98,9%, emulgátor slnečnicový lecitín, protihrudkujúca látka vápenaté soli kyseliny fosforečnej.

Instantné srvátkový proteínový koncentrát.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: Native Whey 1kg