Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10548
Dostupnosť: Nedostupne
78,74€
Momentálne vypredané
Micellar Casein
- Postupne uvoľňovaný proteín, vstrebávanie až po dobu 6 hodín
- vyrobené ultrafiltráciou mliečne bielkoviny = obsah cca 85% bielkoviny!
- 76% proteínu, 2,6g sacharidov a 0,4 g tuku na dávku
- Svalová hmota, rast, regenerácia
Micelárny kazeín je postupne uvoľňovaný proteín vo forme micel vyrobený z mlieka pochádzajúceho z Európskej únie od chovov kŕmených trávou. Je vyrobený ultrafiltráciou mliečne bielkoviny, preto má výsledná surovina okolo 85% bielkoviny! Proteín obsiahnutý v micelárnym kazeínu sa vstrebáva až po dobu šiestich hodín, čo z neho robí vynikajúci dlhodobý zdroj živín pre svalovú hmotu. Hodí sa pre mužov aj ženy.
Proteín je v tele pomaly absorbovaný, aminokyseliny sú teda do krvného obehu dodávané postupne. Preto sa Micelárny kazeín hodí pre konzumáciu pred spaním alebo medzi jedlami počas dňa. Je známym faktom, že svaly potrebujú najviac aminokyselín ihneď po tréningu, avšak je dôležité zabezpečiť dostatočný príjem živín počas celej doby, kedy prebieha regenerácia.
V čom sa líši Reflex Micellar Casein od konkurencie?

Micelárny kazeín od Reflex Nutrition je instantná proteín s postupným uvoľňovaním aminokyselín vo forme micel, ktorý sa vyrába z čerstvého odstredeného mlieka. Nezamieňajte prosím tento micelárny produkt s nekvalitnými kazeináty, ktoré sú vyrábané zo znehodnotených bielkovín. Bielkovina v micelárnym kazeínu je plnohodnotná a obsahuje v priemere 80% micelárneho kazeínu a 20% srvátkového proteínu. Oproti kaseinátům má tiež oveľa vyššiu biologickú vyžitelnost
Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.
Balenie: 1,8 kg

Odporúčané dávkovanie: Zmiešajte 33 g (2 vrchovaté 25ml odmerky) v 400 ml vody alebo odstredeného mlieka v šejkri alebo mixéri. Berte 1 porciu pred spaním. Môžete vziať porciu tiež pred dlhším časovým úsekom (viac ako 3 hodiny), kedy nebudete jesť. Konzumujte ihneď po namiešaní. Odmerka obsiahnutá v produkte odmeriava objem, nie váhu. Pre presnejšie odmeranie dávky použite váhy. Produkt je balený na váhu, nie na počet dávok. Odmerka sa počas transportu môže klesnúť ku dnu.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Užívajte maximálne 3 dávky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Môže obsahovať stopy produktov obsahujúcich kôrovce, vajcia, ryby a lepok. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo UK.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 20 x 45 g
100 g
33 g (1 dávka) *
% RHP **
energetické hodnoty
1.484 kJ / 350 kcal
490 kJ / 115 kcal
6%
1,1 g
0,4 g
1%
0,7 g
0,24 g
1%
0,04 g
0,01 g
0,3 g
0,1 g
7,8 g
2,6 g
1%
2,6 g
0,9 g
1%
1,5 g
0,5 g
76 g
25 g
50%
soľ
0,5 g
0,17 g
3%
LactoSpore®
2 x 10 7 spór
9 x 10 7 spór
* 1 dávka zodpovedá 33 g. Balenie obsahuje 54 dávok.
** Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal). Bielkoviny stanovené prepočtom dusíka.

Zloženie: Mliečny proteínový koncentrát 96% (z toho 80% micelárny kazeín, 20% natívne srvátkový proteín), arómy, kakaový prášok (len príchuť chocolate perfection), zahusťovadlo karboxymetyl celulóza, farbivo betanín (príchuť jahoda & cream), sladidlo acesulfam-K , farbivo beta karotén (príchuť vanilla ice cream), chlorid draselný, sladidlo sukralóza, Bacillus coagulans (komplex Lactospore ®).
Doplnok stravy, sa sladidlami.

Reflex Nutrition barel na pitie 2,2l
  • Masívny barel na vodu s obsahom 2,2l
  • Široké hrdlo s neprotíkajícím uzáverom z nerezovej ocele
  • Pohodlné držadlo a nylonový držiak veka
  • Ekologická alternatíva jednorazovým pet fľašiam
Barel Reflex je pre každého, kto nepodceňuje denný príjem tekutín, či už je v práci, škole alebo fitness centre. Pri jeho výrobe neboli použité škodlivé látky PETG, BPA ani DEHP, je odolný proti nárazom, vyrobený z masívneho plastu = praktická nádoba pre každého.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!