Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01160
Dostupnosť: Skladom
61,24€
Royal Protein 2kg
Instantné proteínová formula s prírodným sladidlom steviolglykosid obsahujúce špičkové zdroje bielkovín garantovaného pôvodu a čistoty. Obsah bielkovín sa pohybuje podľa príchute medzi 74% - 80% bielkovín.
Základ tvorí výberová zmes bielkovín v garantovanom pomere 1: 1 (nedenaturovaný srvátkový proteínový koncentrát: natívne mliečny proteínový koncentrát). Royal Proteín je obohatený o aditívum vitamínu D3 (25% RHP) v každej dávke. Použité zdroje bielkovín pochádza z lokálnej rakúskej a nemeckej produkcie s najvyššími štandardmi kvality a garanciou jasného pôvodu. Produkt je GMO free, rBGH (rBST) free a bez obsahu umelých sladidiel.

Základ - Kvalita a pôvod bielkovín

Aj keď sa všetko môže zdať jednoduché, trvalo nám naozaj veľmi dlho, "poskladať" tento produkt podľa našich požiadaviek, teda z pohľadu kvality a zdrojov. Ak je hlavným kritériom kvalita, teda jasný pôvod mlieka, poťažmo bielkoviny, a následne spracovanie v súlade s najvyššími štandardmi kvality vrátane etických požiadaviek, je ideálnym riešením lokálna európska produkcia, teda opak globálnych mliekarenských korporácií s produkčnými linkami na všetkých kontinentoch, ktorých suroviny dnes využíva vďaka bezkonkurenčne nízkej cene väčšina značiek.
Samozrejme, ak by bol našim cieľom zisk, zameriame sa v prvom rade na nízku cenu a chuť produktu, v tomto prípade by stačilo vytvoriť ďalšie "Whey Protein", nakúpiť lacnú surovinu a produkt "napumpovať" umelými sladidlami. To však nie je našou filozofiou, ani cieľom značky Myo-Tec, preto Royal Protein obsahuje tie najkvalitnejšie bielkoviny z lokálnej rakúskej a nemeckej produkcie s najvyššími štandardmi kvality a garanciou jasného pôvodu mlieka a to v kombinácii so steviolglykosidy.

"Whey Protein + Native Whey + Micellar Casein" v jednom balení

V receptúre Royal proteínu je optimalizovaný obsah dvoch hlavných zdrojov bielkovín v pomere 1: 1. Prvou zložkou je nedenaturovaný srvátkový proteínový koncentrát získaný ultrafiltráciou tekutej srvátky, druhú potom natívny mliečny koncentrát získaný ultrafiltráciou priamo z kravského mlieka. Každá dávka tak ponúka ideálne mix obsahujúce ako klasický "whey proteín" bohatý na glykomakropeptidy, alfa-laktalbumín, beta-laktoglobulín a ďalšie frakcie, tak natívne mliečnu bielkovinu zahŕňajúce "native whey" a micelárny kazeín.
Natívne srvátková bielkovina ponúka oproti klasickej srvátkové bielkovine mierne vyšší obsah esenciálnych aminokyselín, klasická srvátková bielkovina zase obsahuje glykomakropeptidy, ktoré nie sú v natívnej srvátkové bielkovine obsiahnuté vôbec, preto je mix oboch ideálnym riešením.

Royal Proteín - výberová zmes bielkovín v garantovanom pomere 1: 1
  • 1/2 nedenaturovaný srvátkový proteínový koncentrát (zdroj srvátka) = whey proteín
  • 1/2 natívne mliečny proteínový koncentrát (zdroj mlieko) = 20% native whey proteín, 80% Micellar casein
3: 2 = optimálny pomer "rýchlych a pomalých" proteínových frakcií pre ktorúkoľvek dennú dobu, vrátane potréningové suplementácia

Pomer rýchlych (fast-release) proteínových frakcií a pomalých (slow-release) proteínových frakcií je v Royal proteínu optimalizovaný na pomer 3: 2, takže je produkt vhodný do ktorejkoľvek dennej periódy, vrátane potréningové regenerácie, alebo prípadne ako tzv. "Druhá večera ". Inými slovami to znamená, že 60% produktu tvoria rýchlo vstrebateľné proteínové frakcie a 40% proteínové frakcie s postupným uvoľňovaním aminokyselín, čo zodpovedá ako najnovším poznatkom v rámci športovej výživy, tak ľudskému zažívaciemu traktu a jeho typológiu.
Je všeobecne známym faktom, že existujú 2 hlavné typy mliečnych bielkovín podľa pôvodu: albuminózní a kazeínové. Albuminózní mlieko je napr. Mlieko ľudskej a práve tu tvoria prevažujúcu časť bielkoviny rýchle nad bielkovinami pomalými. Opakom je tzv. Kazeínové mlieko, napr. Kravské, kde tvorí prevažujúci časť bielkoviny pomalé nad bielkovinami rýchlymi. Oba typy bielkovín teda majú svoj jasný význam a pomer, ktorý je daný už v pôvodnom stave "matkou prírodou".
Snahou tohto produktu teda nie je len maximálny bioaktivita, teda minimálne denaturácia proteínových frakcií, ale aj zachovanie faktorov, ktoré sú pre náš organizmus prirodzené.

Royal Proteín - rýchle proteínové frakcie (60%):
  • Srvátkový proteín - zdroj nedenaturovaný srvátkový proteínový koncentrát
  • Natívne srvátkový proteín - zdroj natívne mliečny proteínový koncentrát
Royal Proteín - pomalé proteínové frakcie (40%):
  • Micelárny kazeín - zdroj natívne mliečny proteínový koncentrát
Ide to aj bez umelých sladidiel

Royal Proteín je osladený iba steviolglykosidy, neobsahuje teda žiadne umelé sladidlá. Vyskúšať môžete jednu z našich piatich príchutí, budete príjemne prekvapení!

Vitamín D3 v každej dávke
Každá dávka Royal proteínu, obsahuje 25% RHP dávky vitamínu D3. Tento vitamín určite poznajú všetci jedinci, ktorí sú orientovaní na stav kostí a svalov.
Pre koho je Royal Protein určený?
  • Pre všetkých silových športovcov (kulturistika, silové športy), zamerané na zdravý životný štýl
  • Pre všetky jedinca zamerané na kvalitný zdroj bielkovín s jasným pôvodom, bez obsahu umelých sladidiel
  • Pre všetkých športovcov požadujúcich špičkovú stráviteľnosť, bez nežiaducich vedľajších účinkov (plynatosť, ťažké trávenie)
  • Pre každého kto uprednostňuje kvalitu a funkčnosť
Balenie: 2 kg

Dávkovanie: Jedna dávka = 25 g (1 vrchovatá odmerka) na 250 ml vody. V závislosti na potrebe bielkovín konzumujte 1-3 dávky denne medzi jedlami, popr. po ukončení tréningu. Pomer tzv. Rýchlych (fast-release) bielkovín a tzv. Pomalých (slow-release) je v produkte optimalizovaný na pomer 3: 2, takže je produkt vhodný do ktorejkoľvek dennej periódy vrátane potréningové regenerácie alebo prípadne ako tzv. Druhá večera.
Upozornenie: Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 30 stupňov Celzia, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca ani dovozca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Obsahuje potenciálne alergény: srvátková bielkovina, mliečna bielkovina, laktóza, sójový lecitín.


Výživové údaje príchuť čokoláda:
Počet dávok v balení: 80 x 25 g
100 g
25 g
Energetická hodnota
1549 kJ / 370 kcal
387 kJ / 93 kcal
4,3 g
1,1 g
2,4 g
0,6 g
5,5 g
1,4 g
4,0 g
1,0 g
74 g
19 g
soľ
0,38 g
0,09 g
5 mikrogramov (100% RHP *)
1,25 mikrogramov (25% RHP)
* Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).


Aminokyselinové spektrum príchuť čokoláda:
100 g
25 g
esenciálne aminokyseliny
31,9 g
7,8 g
15,5 g
3,8 g
4,0 g
1,0 g
7,4 g
1,8 g
4,1 g
1,0 g
6,5 g
1,6 g
L-metionín
1,7 g
0,4 g
L-fenylalanín
2,9 g
0,7 g
L-treonín
4,1 g
1,0 g
1,2 g
0,3 g
2,2 g
0,5 g
L-kyselina glutámová
14,2 g
3,5 gZloženie príchuť čokoláda: ultrafiltrovaný nedenaturovaný srvátkový proteínový koncentrát (46%) (pôvod - Rakúsko, Nemecko), ultrafiltrovaný natívne mliečny proteínový koncentrát (80% micelárny kazeín, 20% srvátkový proteín) (46%) (pôvod - Rakúsko, Nemecko), kakaový prášok, aróma, emulgátor - sójový lecitín,   zahusťovadlo - xantanová guma (zdroj - fermentácia), zosúladilo - steviolglykosidy, vitamín D3 (cholekalciferol).


Proteínová instantné formula so sladidlom steviolglykosidy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!