Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 1059090
Dostupnosť: Skladom
149,99€
Instant Whey ™ PRO
Instant Whey ™ PRO vo svojej najnovšej verzii pre rok 2014. Okrem navýšenia obsahu probiotických kultúr o 1000% a navýšenie obsahu enzýmov o 25%, ponúka Instant Whey ™ PRO aj 9 novo upravených príchutí.

Hlavné benefity produktu:
  • 2 miliardy probiotických kultúr v 100g (Bacillus coagulans, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus Acidophilus, Lactobacillus rhamnosus)
  • 200 mg tráviacich enzýmov v 100g (Amyláza, Proteázy, Celuláza, Laktáza, Lipáza)
  • 80g bielkovín v 100g (nedenaturovaný natívny srvátkový izolát, cross-flow srvátkový izolát, ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, mliečny koncentrát), Muscle Drive ™ (peptidicky viazaný glutamín, l-glutamín)
  • Testovanie obsahu bielkovín v každej šarži produktu
Nová technológia prináša revolučnú zmenu vo svete proteínových suplementov!

"The king of the wheyTM" je vo svojej najnovšej verzii určený pre každého, kto hľadá ten najkvalitnejší zdroj bielkovín. Dôležitou zložkou je super kvalitný natívny srvátkový izolát, ktorý je vyrábaný priamou cestou z čerstvého kravského mlieka, a to za teplôt, ktoré neprekročí desať stupňov Celzia. Tým sa významne odlišuje od štandardne ponúkaných "Whey proteínov", ktoré sú vyrábané z tepelne upravenej srvátky, vedľajšieho produktu vzniknutého pri výrobe syrov (použitia kyselín a syridiel). Jednoducho by sa dalo teda povedať, že Instant Whey Native je vlastne čerstvá, nenarušená mliečna bielkovina "v prášku". Našim partnerom je nová, sofistikovaná mliekareň, ktorá funguje v súlade so zdravým životným prostredím. Čerstvé mlieko je bezprostredne filtrované cez špeciálny membrány za veľmi nízkych teplôt, čím je dosiahnuté vysokej biologickej aktivity výsledného proteínu. Natívne bielkovina obsahujeproti štandardným formám "whey proteínu", viac ako 166% bioaktívneho cystínu (dve molekuly aminokyseliny cysteínu spojené sulfátovým mostíkom) ao 16% viac L-leucínu.

Instant Whey ™ PRO ponúka unikátnu výkonnostné benefity, ktoré sú na súčasnom trhu neporaziteľné.

Vďaka prvotriednej kvalite a preverené, takmer dvadsaťročnej tradíciu je Instant Whey jedným z najpredávanejších a najrešpektovanejších proteínový prípravkov vo Veľkej Británii, Francúzsku a mnohých ďalších krajinách. Je to jediný proteínový produkt, ktorý je nezávisle testovaný v každej šarži, každý mesiac. Pri tejto kontrole je prísne kontrolované zloženie výrobku a minimálny obsah proteínu 80%. Tento štandard je ťažké prekonať! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Naviac je testovaný na neprítomnosť dopingových látok podľa noriem kvality ISO17025. Najdôležitejšími benefity tohto produktu sú rýchla a bezproblémová stráviteľnosť a využiteľnosť.

Instant Whey ™ PRO predstavuje komplexnú formulu obsahujúce jedinečnú zmes výberových, natívnych proteínových frakcií, aditívum glutamínových peptidov, voľného l-glutamínu, komplex dôležitých enzýmov DigeZyme a nenahraditeľné priateľské Biokultura.

Pretože je Instant Whey ™ PRO jednoznačne zameraný na kvalitu, využiteľnosť a vstrebateľnosť, je minimalizovaný obsah sladidiel a príchutí na absolútne najnižšie možné minimum. Instant Whey neobsahuje žiadne Neplnohodnotná zdroje bielkovín ako je kolagén, či sójová bielkovina.

Ďalej obsahuje exkluzívny komplex Muscle Drive Peptid. Tento komplex je kombinácia dvoch účinných zložiek:
  • Peptide Bonded Glutamín
  • L-Glutamín - voľná forma
DigeZyme - exkluzívna kombinácia najdôležitejších enzýmov

Ďalším veľkým rozdielom medzi Instant Whey ™ PRO a ostatnými štandardnými "whey proteínmi" s obsahom "surové" srvátkové bielkoviny, je obsah špeciálnych tráviacich enzýmov DigeZyme, ktoré sú dôležité nielen k tráveniu jednotlivých živín a odstránenie všetkých balastných látok vrátane laktózy a ďalších, ale aj k optimálnemu fungovaniu organizmu.

Komplex enzýmov DigeZyme

1.Trávení bielkovín: Proteázy I, Proteáza II, Proteázy III, Proteázy IV
2.Trávení balastných látok: Amyláza, Lipáza, Laktáza, Celluláza

priateľské baktérie

Instant Whey ™ PRO obsahuje kombináciu 4 typov priateľských kultúr v optimalizovanom pomere a celkovom zastúpenie 2 miliardy!

Zastúpené probiotické kultúry (probiotická zmes):
  • Lactobacillus acidophilus 25%
  • Bifidobacterium bifidum 25%
  • Bacillus coagulans 25%
  • Lactobacillus rhamnosus 25%
Instant Whey ™ PRO - užívanie

Či už ste v ktorejkoľvek fáze ročného cyklu, Instant Whey ™ PRO poskytuje perfektné zdroj aminokyselín vo forme "čerstvej bielkoviny v prášku". Môžete ho konzumovať pred alebo po fyzickej námahe alebo kedykoľvek v priebehu dňa. Konzumujete veľmi chutný, nedotknutý zdroj čistej bielkoviny!

Balenie: 4,4 kg

Odporúčané dávkovanie: rozmiešajte 25 g (2 zarovnané 25ml odmerky *) s 175-225 ml vody alebo mlieka v shakeri alebo mixéri. Konzumujte 2-3 dávky denne. Produkt konzumujte ihneď po namiešaní. Už namiešaný produkt nenechávajte stáť po dlhšiu dobu v teple. * Odmerka je súčasťou balenia, vplyvom transportu môže ležať až na dne.
Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu slnečného žiarenia. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Vyrobené v závode spracúvajúce vajcia, produkty obsahujúce lepok, výrobky z rýb a kôrovcov a suché škrupinové plody.


výživové údaje

Počet dávok v balení: 176 x 25 g
100g
25g (1 dávka) *
Energetická hodnota
1647 kJ / 389 kcal
412kJ / 97kcal
4,5 g
1,1 g
1,4 g
0,4 g
1,5 g
0,4 g
1,3 g
0,3 g
6,4 g
1,6 g
3,9 g
1 g
1,5 g
0,4 g
80 g
20 g
soľ
0,45 g
0,11 g
enzýmy DigeZyme®
200mg
50mg
Bacillus coagulans
50 x 10 7 spór
125 x 10 6 spór
Bifidobacterium bifidum
50 x 10 7 KTJ **
125 x 10 6 KTJ **
Lactobacillus acidophilus
50 x 10 7 KTJ **
125 x 10 6 KTJ **
Lactobacillus rhamnosus
50 x 10 7 KTJ **
125 x 10 6 KTJ **
* 1 dávka zodpovedá 25 g. Balenie obsahuje 176 dávok.
** KTJ - kolóniu tvoriaca jednotka v čase výroby.


Zloženie: Instant Whey ™ PRE zmes proteínov 95% (z toho mliečny proteín od kráv z EÚ pastvinovou chovov 72% [z toho srvátkový izolát 38% (z toho natívny srvátkový izolát 51%, cross-flow srvátkový izolát 49%), ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát 33%, koncentrát mliečnej bielkoviny 29%], Muscle Drive ™ [glutamín peptidy (z pšenice) L-glutamín]), kakaový prášok (len príchuť chocolate a banoffee), arómy, zahusťovadlo karboxymetyl celulóza, farbivo betanín (len príchuť raspberry a strawberry), farbivo beta karotén (len príchuť banán, cinnamon a vanilla), komplex enzýmov DigeZyme® 0,2% (komplex enzýmov: alfa-amyláza, laktáza, celuláza, lipáza), emulgátor sójový lecitín, sladidlo acesulfam K, zahusťovadlo chlorid draselný , kultúra Bacillus coagulans Lactospore®, sladidlo sukralóza, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.


Doplnok stravy. So sladidlami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!