Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10627
Dostupnosť: Nedostupne
37,49€
Momentálne vypredané
Diet Protein

Sme pevne presvedčení o tom, že náš Diet proteín je najsofistikovanejším nápojom typu "shake" ponúkaným na súčasnom trhu. Využili sme našich dlhoročných skúseností a najnovších, moderných technológií k vytvoreniu produktu, ktorý je špeciálne zostavený pre všetkých športovcov, ktorých cieľom je zdravé, vytvarované telo s minimom tuku.

Diet Proteín obsahuje unikátny bioaktívne peptidy & 100% odporúčanej dennej dávky vápnika.

Diet Protein využíva unikátnu pomer špeciálneho, čisteného srvátkového proteínu a micelárneho kazeínu, ktorý poskytuje bezkonkurenčnú obsah bioaktívnych frakcií (peptidov), ktoré sú zdrojom kvalitnej esenciálnych aminokyselín. Diet Proteín obsahuje aj naturálna formu vápnika. Diet Proteín obsahuje iba špičkové zdroje bielkovín, neobsahuje lacné, Neplnohodnotná, či nekvalitné zdroje bielkovín ako je: sušená srvátka, sušené mlieko, sója, sušený vaječný bielok, kolagén a ďalšie. Porovnajte si vždy prosím zloženie Diet proteínu s akýmkoľvek konkurenčným produktom z tejto kategórie.

Diet Proteín obsahuje Clarinol CLA

Zatiaľ čo iné nápoje obsahujú zvyčajne "no name" CLA v nízkych dávkach, Diet Protein obsahuje 3,2 g CLA

Diet Proteín poskytuje ďalšie špičková aditíva

Každá dávka Diet proteínu je obohatená o ďalšie dôležité prísady. 95% extrakt zo zeleného čaju je pridaný pre svoju dôležitú úlohu, ďalšie zložkou sú probiotické kultúry Lactospore.

Diet Proteín má veľmi nízky Glykemický Index

Diet Proteín obsahuje iba minimum laktózy a neobsahuje žiadne aditíva jednoduchých cukrov ani maltodextrín. To je perfektné informácie pre všetkých, ktorí si strážia príjem sacharidov.

Diet Protein prináša variáciu príchutí, na ktoré sa budete opakovane tešiť.

Vyrobené v súlade s najvyššími štandardmi kvality. Diet Proteín je vyrobený z čerstvých surovín na moderných továrenských linkách Reflex Nutrition v Anglicku a to v súlade s normami kvality ISO9001, každá šarža je verejne testovaná na obsah bielkovín a vyrobená zo 100% zelenej energie.


Balenie: 900 g

Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte 2 zarovnané 60ml odmerky (tj. 50 g) v 350 ml vody v šejkri alebo mixéri. Berte 2 dávky denne. Konzumujte ihneď po namiešaní, nenechajte stáť v teplom prostredí.
Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre mladistvých do 16 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo priameho slnka. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Vyrobené v závode spracovávajúcim kôrovce, výrobky z vajec, rýb a sójových bôbov.


Výživové údaje pre príchute banoffee (banán), chocolate (čokoláda), jahoda (jahoda):

Počet dávok v balení: 18 x 50 g
100 g
50 g (1 dávka) *
Energetická hodnota
1659 kJ / 393 kcal
830 kJ / 196 kcal
6,4 g
3,2 g
0,8 g
0,4 g
1,0 g
0,5 g
4,5 g
2,2 g
10,2 g
5,1 g
3,6 g
1,8 g
3,1 g
1,6 g
72 g
36 g
soľ
0,36 g
0,18 g
vápnik
1242 mg (155% **)
621 mg (78% **)
Clarinol CLA
3,2 g
1,6 g
extrakt zo zeleného čaju
300 mg
150 mg
L-Karnitín
500mg
250mg
Bacilus coagulans (LactoSpore®)
100.000.000 spór
50.000.000 spór
* 1 dávka zodpovedá 50 g. Balenie obsahuje 18 dávok.
** Referenčný príjem priemerného dospelého. (8400 kJ / 2000 kcal).


Zloženie pre príchute banoffee (banán), chocolate (čokoláda), jahoda (jahoda): Proteínová zmes (87%) [mliečny proteínový koncentrát - (micelárny kazeín 80%, srvátkový proteín 20%), ultrafiltrovaný srvátkový proteínový koncentrát (mlieko), peptidicky viazaný glutamín (pšenica), cross-flow mikrofiltrovaný srvátkový proteínový izolát (mlieko)], kakaový prášok (príchuť chocolate), konjugovaná kyselina linolová v prášku (Clarinol ®) (olej zo svetlica, glukózový sirup, kazeinát sodný, protihrudkujúca látka oxid kremičitý , emulgátor sójový lecitín, stabilizátor fosforečnan sodný, antioxidant extrakt tokoferolov), farbivo betanín (iba príchuť jahoda). Zahusťovadlo karboxymetyl celulóza, L-karnitín L-tartrát, kyselina jablčná (iba príchuť jahoda), extrakt zo zeleného čaju (95% polyfenolov, 45% epigalokatechin Galata, kakaový prášok (len príchuť banoffee), farbivo beta karotén (iba príchuť banoffee), sladidlo sukralóza, Bacillus coagulans (LactoSpore®), protihrudkujúca látka oxid kremičitý.
Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.Doplnok stravy. So sladidlom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!