Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10644
Dostupnosť: Nedostupne
29,99€
Momentálne vypredané
Pea proteín
Najnovšie čisto rastlinný proteín od Reflex Nutrition je určený pre každého, kto hľadá čistý zdroj rastlinné bielkoviny. Je získavaný z francúzskeho polovičky hrachu a obsahuje medzi 71% a 75% proteínu v závislosti na príchuti.
Hrach, z ktorého proteín pochádza, rastie voľne na farme bez použitia dusíkatých hnojív, zalievanie je len vodou. Proteín neobsahuje žiadne GMO zložky a je sladený iba Stevia. Oproti iným hrachovými proteínom má menej zrnitou konzistenciu a lepšiu príchuť ako je u hrachových proteínov obvyklé. Obsahuje tiež pridané Biokultura a enzýmy.
Hlavné benefity produktu:
- Čistý rastlinný proteín sladený iba Stevie
- Jemnejšie konzistencia a lepšiu chuť ako je u hrachových proteínov bežnej
- Pridané Biokultura a enzýmy
Prečo hrachový proteín?
Hrach je skvelým zdrojom dobre stráviteľného proteínu porovnateľného s proteínmi živočíšnymi. Je všeobecne známe, že hrachový proteín obsahuje viac BCAA ako vaječný proteín, takmer dvojnásobok arginínu ako srvátkový proteín a viac glutamínu než obaja menované živočíšne proteíny. Je navyše sladený iba steviol-glykozidy a obsahuje patentované enzýmy DigeZyme® a Biokultura Lactospore®.
Balenie: 900 g
Dávkovanie: Rozmiešajte 25 g (približne 2 zarovnané 60ml odmerky) v 250 ml vody v šejkri alebo mixéri do úplného rozmiešanie. Berte 1-3 dávky denne. Nápoj spotrebujte najlepšie okamžite po pripravení. Odmerka, ktorá meria objem nie hmotnosť, je súčasťou balenia a počas transportu sa môže klesnúť až na dno. Produkt je balený na váhu, nie na počet dávok.
Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Užívajte maximálne 3 dávky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Používajte ako súčasť aktívneho a zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Môže obsahovať stopy lepku, mlieka, vajec a sóje. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo VB.
Výživové údaje príchuť jahoda (jahoda):
Počet dávok v balení: 36 x 25 g
100 g
25 g (1 dávka) *
% RHP **
1.629 kJ /
386 kcal
407 kJ /
96 kcal
5%
6,7 g
1,7 g
2%
1,5 g
0,4 g
3%
3,4 g
0,8 g
1,7 g
0,4 g
8,4 g
2,1 g
1%
z toho cukry
7,7 g
1,9 g
2%
1,8 g
<0,5 g
72 g
18 g
36%
3,2 g
0,8 g
13%
Enzýmy (DigeZyme® komplex: alfa-amyláza ,
210 mg
52,5 mg
Bacillus coagulans (LactoSpore®)
5x10 8 spór
125x10 6 spór
5x10 8 KTJ
125x10 6 KTJ
5x10 8 KTJ
125x10 6 KTJ
5x10 8 KTJ
125x10 6 KTJ
* 1 dávka zodpovedá 25 g. Balenie obsahuje 36 dávok. ** Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal). *** Kolónia tvoriace jednotky.
Zloženie príchuť jahoda (jahoda): Bielkovina z hrachu (94%) (Nutralys®), arómy, farbivo betanín, zahusťovadlo celulózová guma, morská soľ, sladidlo steviol-glykozidy, tráviace enzýmy (DigeZyme® komplex: alfa-amyláza, laktáza, celuláza , neutrálne proteáza, lipáza), kultúry LactoSpore® (Bacillus coagulans), baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus).
Rastlinný proteín, so sladidlom.

Šejker Exclusive 739ml
Exkluzívne šejker z bielej nerezovej ocele s kapacitou 739ml
Nepreteká, proteín sa vo vnútri nezachytáva
Nový mixovacia mechanizmus, ktorý je súčasťou viečka
Bez bisfenolu, plne recyklovateľný
Nový šejker z nerezovej ocele ponúka štýlovú alternatívu ku klasickým šejkrům z plastu. Oceľové telo a mixovacia mechanizmus v tvare "vrtule", ktorý je pevnou súčasťou veka, zabraňujú hrudkovaniu a zachytávanie proteínu vnútri fľaše.
Biela farba farba dodáva šejkra luxusné a zároveň robustný vzhľad, navyše sa oveľa lepšie udržiava než klasické šejkre z plastu. Viečko sa zaklapávacím dovieraním zabraňuje otvoreniu aj pri prudkom trepanie a perfektné dielenské spracovanie robí šejker odolný proti presakovaniu.
Šejker Exclusive je určený pre všetkých, ktorí chcú do cvičenia a športu vniesť eleganciu a štýl.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!