Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10572
Dostupnosť: Nedostupne
21,68€
Momentálne vypredané
AMINO FUSION
- pre-workout, ideálne doplnenie BCAA Intra Fusion
- 3,2 g BCAA v pomere 2: 1: 1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín)
- 1,8 g citrulín malátu, 1 g beta alanínu, 1 g L-karnitín tartrátu
- 100 mg kofeínu
Čo je Amino Fusion ®?
Amino Fusion ® je pre-workout navrhnutý pre každého jedinca orientovaného na udržanie anabolického stavu počas tréningu i celého dňa. Je toho dosiahnuté vďaka vysokému obsahu BCAA získaných fermentačnej technológií. Vedľa toho ešte dodá riadnu dávku kofeínu, citrulín malátu, beta alanínu a karnitíntartrátu.
Amino Fusion ® funguje perfektne samo o sebe, pre dosiahnutie maximálnej podpory tréningu môžete skombinovať s BCAA Intra Fusion . Amino možné taktiež bez problémov konzumovať kedykoľvek počas dňa ako plnohodnotný energetický nápoj bez obsahu sacharidov.
BCAA v pomere 2: 1: 1
Existuje veľké množstvo doplnkov obsahujúcich vetvené aminokyseliny v pomere 4: 1: 1 alebo aj vyšších. Nie prvý pohľad sa zdá, že čím vyššie číslo, tým vyššia účinnosť, skutočnosť je však odlišná. Viac sa na tému ideálneho pomeru dočítate tu.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Zmiešajte 9 g (cca tri 5ml odmerky *) s 300 ml vody. Konzumujte pred alebo počas tréningu. Odporúčaná dávka je max. Dve 9g dávky denne. * odmerka je súčasťou balenia, počas transportu môže klesnúť ku dnu.
Upozornenie: Spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení. Nevhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Môže obsahovať stopy mlieka, lepku, vajec a sóje. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo VB.

 
Výživové údaje:
aminokyseliny:
9 g *
3200 mg
1800 mg
1000 mg
1000 mg
stimulant:
100 mg
* 1 dávka zodpovedá 9 g. Balenie obsahuje 33 dávok.
Zloženie: Zmes vetvených aminokyselín BCAA v pomere 2: 1: 1 ( L-leucín , L-izoleucín , L-valín , slnečnicový lecitín), citrulín malát, arómy, beta-alanín, L-karnitín tartrát, zvýrazňovač chuti kyselina jablčná, farbivo betanín (len príchuť fruit punch, watermelon a pink lemonade), sladidlo sukralóza, kofeín, farbivo beta karotén (len príchuť fruit punch a green apple), protihrudkujúca látka (kremičitan vápenatý, oxid kremičitý), farbivo Antokyan (len príchuť watermelon).

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!