Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01138
Dostupnosť: Nedostupne
28,99€
Momentálne vypredané
CLA
Konjugovaná kyselina linolová vyrobená pod ochrannou známkou Clarinol ®. Tá je garanciou obsahu najviac využiteľných a účinných látok - 50% izomérov cis 9, trans 11 mastných kyselín a 50% izomérov trans 10, cis 12 mastných kyselín.
CLA Clarinol ® je nestimulačné spaľovač, ktorému sa dostáva čoraz väčšej pozornosti vďaka dlhotrvajúcemu účinku bez tzv. "Jojo" efektu. Ideálna doba suplementácia činí 2 mesiace. Viac sa o jeho vlastnostiach dočítate na webe eFIA.cz.
Produkt je určený pre všetky jedinca zamerané na:
- Spaľovanie nadbytočného tuku s minimálnym úbytkom svalovej hmoty
- Trvajúce účinok
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 180 kapsúl (251g)
Dávkovanie: Berte 2 kapsule 3x denne (= 6 kapsúl denne) spolu s jedlom, zapite dostatočne vodou.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade (15-25 ° C), suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Obal tesne uzatvárajte. Nevhodné pre vegetariánsku stravu.

Zloženie: Clarinol ® konjugovaná kyselina linolová 78% (z toho 50% izoméry cis 9, trans 11 mastných kyselín a 50% izoméry trans 10, cis 12 mastných kyselín), zmes prírodných tokoferolov, obal kapsule (želatína, glycerol).

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: CLA 180 kapslí