Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10544
Dostupnosť: Skladom
28,99€
Thermo Fusion

Dlhé roky naši zákazníci žiadali termogénny produkt založený na najnovších trendoch a garantujúci špičkové výsledky. Táto požiadavka sme splnili - Reflex Nutrition vám s hrdosťou predstavuje komplexnú formulu Thermo Fusion!
Thermo Fusion obsahuje úplne bezpečné a preverené zložky, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť čo najrýchlejšie požadovaných výsledkov a to v kombinácii s vhodným tréningom a stravou.
Každá dávka Thermo Fusion obsahuje účinné množstvo extraktu zo zeleného čaju, karnitínu, kofeínu (Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy), cholínu, fenylalanínu, kajenského korenia, alfa lipoovej kyseliny, Bioperine a chrómu.
Thermo Fusion nie je jednoducho ako iné "tabletky" na trhu. Tento produkt bol vytvorený ako originál v našej továrni. Väčšina týchto klasických produktov sa vyrába na zákazku, čo činí tieto produkty málo vierohodnými, najmä kvôli jednotlivým použitým zložiek.

Precízne kontrola kompletného výrobného procesu a výber tých najlepších zložiek sú vždy cestou k úspechu. Práve preto je kontrola kvality hlavným faktorom pre Reflex Nutrition. Thermo Fusion je vyrábaný v súlade s normami ISO9001, kde je veľmi striktná kontrola kvality, za použitia tých najčistejších ingrediencií.

Tu sú dôvody, vďaka ktorým sme presvedčení, že je Thermo Fusion No.1 vo svojej kategórii:
  • Thermo Fusion nie je vyrábaný zákazkovo, ale priamo v našej továrni v súlade s normami ISO 9001
  • hlavné zložky v Thermo Fusion sú použité v množstve a pomere, ktoré boli preukázané ako najefektívnejšie
  • Thermo Fusion je vyrobený zo 100% zelenej energie!
  • Thermo Fusion neobsahuje žiadne zakázané zložky, táto formula je 100% legálne
  • Prosím, porovnajte si tento produkt s ostatnými produktmi na trhu čo sa týka jednotlivých zložiek a ich množstvo. Thermo Fusion je jednoducho neprekonateľný!

Užívanie Thermo Fusion je jednoduché

Začnite brať dve kapsule pol hodiny pred raňajkami a dve kapsule pol hodiny pred obedom - a to prvé dva dni, aby ste si otestovali odolnosť na tento preparát. Následne zvýšte dávku až na 4 kapsule pred raňajkami a obedom. V tréningové dni môžete brať jednu dávku 30 minút pred tréningom. Neberte viac ako 8 kapslí denne. Prípravok nedávkujte večer, môže spôsobiť nespavosť.