Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01211
Dostupnosť: Nedostupne
62,49€
Momentálne vypredané
fermented iBCAA
iBCAA značky MyoTec sú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v instantizované forme. BCAA sú vyrobené fermentačnej technológiou a sú vo vzájomnom pomere 2: 1: 1. Ich najväčším benefitom je garantovaná čistota a biologická využiteľnosť. Viac sa o ich vlastnostiach esenciálnych aminokyselín dočítate v encyklopédii eFIA.cz.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Svalovú hmotu
- Regeneráciu
- Podporu tréningu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 1 kg
Dávkovanie: 1 dávka (6 g) denne. 6 g prášku rozmiešajte vo vode alebo ovocnom džúse alebo pridajte dávku do jedla.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chladnom, suchom a dobre vetranom prostredí mimo slnečné žiarenie, v tesne uzavretom obale. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov a dextrózy. Vhodné pre vegánov.

Obsah voľných foriem aminokyselín:
100 g
6 g
50 g
3 g
25 g
1,5 g
25 g
1,5 g
Zloženie: L-leucín (zdroj fermentácie), L-valín (zdroj fermentácie), L-izoleucín (zdroj fermentácie), emulgátor slnečnicový lecitín.

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!