Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01140
Dostupnosť: Nedostupne
16,99€
Momentálne vypredané
D-ribózy
D-ribóza je jednoduchý pětiuhlíkatý sacharid, ktorý je využívaný ako palivo, a ktorý slúži ako stavebná jednotka ATP a RNA. Vlastnosti ribózy tak veľmi úzko súvisí s tvorbou energie a proteínovú syntézou. Ribózu možno užívať spolu s kreatínom, kedy tvorí veľmi zaujímavý ergogenní mix pre výkonnosť a vytrvalosť, alebo ju možno odporučiť ako alternatívu kreatínu. Viac sa o vlastnostiach produktu dočítate na webe eFIA.cz.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Výkonnosť a vytrvalosť
- Budovanie svalovej hmoty
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Zmiešajte 5 gs vodou. Berte 1 dávku denne.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Vhodné pre vegánov. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu slnečného žiarenia a detí, v tesne uzavretom obale. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

Zloženie: D-ribóza prášok.

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: D-Ribose 300g