Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01222
Dostupnosť: Nedostupne
4,99€
Momentálne vypredané
MALTODEXTRÍNU (DE18)
Čistý maltodextrín so strednou dĺžkou reťazcov - dextrinový ekvivalent 18 (DE18). Maltodextrín je polysacharid zložený z reťazcov molekúl D-glukózy (dextrózy). Vysoký dextrinový ekvivalent značí okrem iného rýchlejší vstrebateľnosť, preto je tento doplnok vhodný pre suplementáciu po tréningu.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:
- rýchle doplnenie energie predovšetkým po tréningu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 1kg
Použitie: Pre po tréningovú suplementáciu dávkujte v závislosti na telesnej hmotnosti 30 g - 50 g vo 300-400 ml vody, džúsu alebo proteínového nápoja. Produkt možno tiež konzumovať ako súčasť bežnej stravy, kedykoľvek počas dňa (tvaroh, jogurt atď ..).
Upozornenie: Skladujte v suchu, chlade (do 20 ° C), mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, v tesne uzavretom obale. Vhodné pre vegánov.

Výživové údaje:
v 100 g
Energetická hodnota
1615 kJ (380 kcal
0 g
0 g
95 g
7,1 g
0 g
0 g
soľ
<0,04 g
Zloženie: Maltodextrín prášok.

Čistý maltodextrín so strednou dĺžkou reťazcov.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!