Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01221
Dostupnosť: Skladom
3,79€
D-Glucose / dextrózy (DE 100)
Čistá dextróza (100% D-glukóza) vo voľnej forme. Ide o monosacharid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v mnohých rastlinných zdrojoch, je vyrobený enzymatickou hydrolýzou škrobu.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- čo najrýchlejšie doplnenie energie (predovšetkým po výkone)
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 1 kg
Použitie: Podáva sa ako nápoj rozpustený vo vode alebo citrónovej šťave. Pre po tréningovú suplementácii dávkujte v závislosti na telesnej hmotnosti 10 g až 20 g v 300 - 400 ml vody.
Upozornenie: Skladujte v suchu, chlade (do 20 ° C), mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, v tesne uzavretom obale. Vhodné pre vegánov.

  Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
1564 kcal / 368 kJ
0 g
0 g
92 g
92 g
0 g
0 g
soľ
<0,01 g
Zloženie: Dextróza monohydrát prášok (100% D-glukóza).

Čistá dextróza (100% D-glukóza) vo voľnej forme.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!