Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23111
Dostupnosť: Skladom
12,99€
Collagen Skin Lift (Kolagén - vrásky, elasticita)
Komplexná podpora pleti s obsahom patentovanej formule kolagénových peptidov NatiCol®, MSM, ashwagandy a camu camu. Zmes má jahodovú príchuť (jahodový prášok a prírodná jahodová aróma), je sladená steviol-glykozidy a je primárne určená pre všetkých (ženy aj mužov) starajúca o svoj vzhľad.
Zameranie produktu:
- Redukcia vrások
- Elasticita kože
- Vzhľad kože
Ako produkt funguje?
Kolagén je proteín, ktorý je prirodzenou súčasťou kože, vlasov, nechtov, kostí a chrupaviek. Je nevyhnutný pre ich pružnosť a silu. Naticol ® je patentovaná forma kolagénu získaná z rýb. Naticol® obsahuje kolagén typu 1, ktorý sa vyskytuje najmä v koži. Konzumácia 5g kolagénových denne má preukázateľný podporný efekt pre kondíciu pokožky.
MSM čiže metyl sunfonyl metán je zdrojom síry. Tá je v tele rovnako ako kolagén veľmi dôležitou súčasťou tkanív, preto má suplementácia MSM spolu s kolagénom synergický účinok.
Camu camu je extrémne bohaté na vitamín C, antioxidant, ktorého účinok súvisí aj s pokožkou as kolagénovú syntézou. Ashwaganda je jedna z hlavných byliniek Ajurvédy, ktorá pôsobí ako adaptogén a má rovnako vplyv na kožu a celkový vzhľad.
Balenie: 120 g
Dávkovanie: 10 g (cca 2 cieľovú lyžičky) denne. Zmiešajte v pohári s vodou, pred vypitím nechajte 2 min rozpustiť. S 10 g prípravku prijímate 5 g Naticol ® kolagénových peptidov.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu.

Zloženie: Kolagénové peptidy Naticol ® (rybí kolagén) v prášku (50%), MSM prášok (Metyl sulfonyl metán) (35%), Ashwagandha (Withania somnifera) prášok, jahodová aróma, jahody v prášku, Camu Camu (Myrciaria dubia) prášok , sladidlo steviol-glykozidy (0,5%).

Doplnok stravy s obsahom kolagénu. S príchuťou ovocia. Vrásky, elasticita pleti.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!