Výrobcovia Centonze
Kód produktu: 07027
Dostupnosť: Skladom
4,99€
Baked Black Olives in Brine (Olivy Čierne)
- Pečené čierne olivy
- Pestované na západnej Sicílii
- Svetoznáma odroda Nocellara del Belice
Pečené čierne olivy sú pochúťkou pre skutočných gurmánov. Snúbi v sebe lahodnú chuť olív odrody Nocellara del Belice a výraznú plnosť, ktorú dodáva pozvoľné pečenie. Tieto olivy si najlepšie užijete samotné, ako predjedlo alebo s kvalitným vínom.
Case di Latomie - miesto, kde sa rodia monokultivar Nocellara del Belice
Pozdĺž kopcov západného pobrežia Sicílie sa tiahnu olivové háje, ktoré sa mierne zvažujú smerom ku krištáľovo čistému moru a starovekej gréckej kolóniu Selinunte, kde olivovníky rastú už po stáročia. Tu sa nachádza ekologická farma "Case di Latomie", ktorú vlastní rodina Centonze. Statok je zasadený do miesta presýteného históriou "na každom kroku" a pokrýva plne oplotenú plochu takmer 35 akrov. Očarujúce scenérie storočných olivových a citrusových hájov sa nachádza medzi antickými lomy "Latomie" a starobylými múrmi kamenného oplotenia "Conigliere" v krajine typické pre dlhé relaxačné prechádzky. Pestujú sa tu len citrusové a olivové stromy, ktorých prednosťou je organický spôsob pestovania, teda kvalita BIO.
Kolónie Selinunte bola založená už v siedmom storočí pred naším letopočtom, pričom výroba olivového oleja sa datuje do storočia piateho. Pestovanie olív v tejto oblasti má teda viac ako tisícročnú tradíciu. A práve vďaka tomu patrí značka Centonze medzi najkvalitnejšie producentmi olivových produktov na celom svete.
Balenie: 180 g
Upozornenie: Po otvorení uchovávajte v chladničke. Skladujte na tmavom, chladnom, suchom mieste.

výživové údaje
100 g
837 kJ / 200 kcal
20 g
3,3 g
13,3 g
z toho cukry
0 g
0 g
4,2 g
Zloženie: pečené čierne olivy, voda, soľ, regulátor kyslosti kyselina mliečna.

Pečené čierne olivy v slanom náleve.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!