Výrobcovia PhD Nutrition
Kód produktu: 10494
Dostupnosť: Nedostupne
1,99€
Momentálne vypredané
smart Jack
SmartJack ™ je lahodný proteínový Flapjack s plnou chuťou a prirodzene veľmi drobivý, ktorá vznikne pri poctivom pečení. To zároveň zaručí rovnako výnimočnú chuť, akú majú domácej výrobky. SmartJack ™ je dostupný v troch príchutiach - Blueberry Muffin, Chocolate Peanut & Triple Chocolate.
hlavné benefity
SmartJack ™ obsahuje 15g proteínu - viac než väčšina Flapjack na trhu, a napriek jeho skvelej chuti obsahuje len okolo 8g cukru. Väčšina sacharidov, ktoré SmartJack ™ obsahuje, pochádza z kvalitných vločiek, ide teda o dobrý zdroj postupne využívanej energie. Preto sa SmartJack ™ hodí ako desiata pre každého, kto pravidelne športuje aj pre každého, kto hľadá poctivý a zároveň chutný zdroj živín.
Skvelá chuť, obsah kvalitného proteínu, sacharidy s nízkym GI indexom a iba 230 kalórií, také sú hlavné benefity Flapjack SmartJack ™.
Balenie: 60 g
Upozornenie: Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu detí a slnko. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Môže obsahovať stopy jačmeňa, vajec, arašidov, suchých škrupinových plodov a oxidu siričitého.

Výživové údaje:
100 g
1555 kJ / 371 kcal
13 g
4,7 g
45 g
z toho cukry
15 g
25 g
0,73 g
Zloženie: Ovsené vločky (19%), sladidlo maltitol , rastlinný olej (palmový olej, repkový olej , voda, emulgátor E471), kazeinát (mlieko) (12%), sójové chrumky (9%) ( sójový proteín , tapiokový škrob, soľ ), srvátkový proteín (6%), zlatý sirup, cukor, rastlinný glycerín, sušené sladké brusnice (4%) ( brusnice , cukor, slnečnicový olej ), arómy, farbivo karamel.

Pečená proteínová tyčinka s príchuťou čučoriedky, s brusnicami, s cukrom a sladidlom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!