Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23098
Dostupnosť: Skladom
9,99€
anti stress
100% prírodný bylinný nápoj s pomarančovou príchuťou pre podporu pri strese. Má adaptogénne účinky, pomáha s kvalitou spánku a celkovú kondíciou. Pre koho je nápoj určený? Pre všetky vystavené nadmerným stresovým faktorom, pre všetkých, ktorí majú problémy so spaním a pre všetkých, ktorí sa zle prispôsobujú externým zmenám.
Produkt je určený pre všetkých jedinca zamerané na:
- Podporu pri strese
- Zlepšenie kvality spánku (bez utlmenie vo dne)
Ashwaganda
Adaptogénne rastlinka pomáhajúci s relaxáciou a uvoľnením počas obdobia nadmerného psychického zaťaženia a úzkosti. Prispieva k emočnej stabilite a celkovej dobrej kondícii.
Rhodiola
Ďalšou veľmi významný adaptogén, ktorého účinky súvisia s stimuláciou centrálnej nervovej sústavy a únavou spôsobenú stresom. Zmieňuje sa tiež v súvislosti s nespavosťou, ktorú stres spôsobuje.
Schisandra
Klanopraška čínska čiže Schisandra je menej známa čínska bylinka, rovnako s adaptogénnymi účinkami.
Astragalus
Táto bylinka pomáha s fyzickou odolnosťou proti všemožným vonkajším vplyvom. To má vplyv na fyzickú i psychickú kondíciu.
Balenie: 125 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 5 g (1 čajová lyžička), najlepšie dopoludnia (z dôvodu obsahu adaptogénov). Pridajte do nápoja, dobre rozmiešajte. Dávkovanie výrobca 5-10 g bolo upravené podľa slovenskej legislatívy.
Upozornenie: Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vhodné pre vegánov.


Doplnok stravy sa sladidlami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!