Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10569
Dostupnosť: Skladom
78,74€
Natural whey

NATURAL WHEY, NOVÁ GENERÁCIA naturálnych ochutených BIELKOVINOVÉ KONCENTRÁTOV BEZ OBSAHU NEŽIADUCICH SYNTETICKÝCH A UMELÝCH ADITIV. JEMNÁ, PRIRODZENÁ CHUŤ A MAXIMÁLNE ČISTOTA UMOŽŇUJÚ DLHODOBÉ DÁVKOVANIE PODĽA najnovšími vedeckými poznatkami.
  • Obsahuje kombináciu výberového CFM srvátkového koncentrátu a izolátu.
  • Obsahuje peptidicky viazaný glutamín
  • Obsahuje DigeZyme - exkluzívna kombinácia jedenástich enzýmov
  • Obsahuje probiotické kultúry Lactospore
NEOBSAHUJE syntetické príchute, umelé sladidlá (aspartam, sukralóza, acesulfam K atď ..) umelé farbivá, umelé zahusťovadlá (guarová guma, polydextróza atď.), Protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý atď.), Umelá ochucovadlá a ďalšie ..
S Natural Whey prijímate tú najkvalitnejšiu srvátkovú bielkovinu v jej najčistejšej, panenskej forme! V prvom rade ide predsa o maximálnu využiteľnosť a funkčnosť!

Balenie: 2,27 kg

Odporúčané dávkovanie: rozmiešajte 25 g (2 zarovnané 25ml odmerky) v 300 ml vody alebo odstredeného mlieka v šejkri alebo mixéri. Pite 1-3 dávky denne. Konzumujte ihneď po namiešaní. Už rozmiešaný produkt nenechávajte stáť po dlhšiu dobu v teple. Odmerka obsiahnutá v produkte odmeriava objem, nie váhu. Pre presnejšie odmeranie dávky použite váhy. Produkt je balený na váhu, nie na počet dávok. ** Odmerku nájdete vo vnútri balenia, vplyvom transportu sa môže klesnúť ku dnu.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu slnečných lúčov. Vyrobené v závode spracovávajúcim kôrovce, výrobky z vajec a rýb. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo VB.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 90 x 25 g
100 g
25 g (1 dávka) *
energetické hodnoty
1611 kJ / 381 kcal
403 kJ / 95 kcal
4,5 g
1,1 g
1,2 g
0,3 g
1,4 g
0,3 g
1,7 g
0,4 g
4,3 g
1,1 g
2,4 g
0,6 g
5,6 g
1,4 g
78 g
19,5 g
soľ
0,45 g
0,11 g
enzýmy DigeZyme®
160 mg
40 mg
LactoSpore®
2 x 10 8 spór
5 x 10 7 spór
* 1 dávka zodpovedá 25 g. Balenie obsahuje 90 dávok.


Zloženie: zmes srvátkových bielkovín 87% (srvátkový koncentrát, srvátkový izolát), peptidicky viazaný glutamín (pšenica), kakaový prášok (len príchuť chocolate), arómy, emulgátor sójový lecitín, farbivo betanín (len príchuť jahoda), komplex enzýmov DigeZyme®, farbivo beta karotén (len príchuť vanilla), Bacillus coagulans (LactoSpore®).
Čo robí Natural Whey odlišným?
Iba málo výrobcov produkuje čistý prírodný proteín bez obsahu syntetických aditív. Iba promile z nich ponúka tak jedinečný obsah bioaktívneho proteínu!
Vďaka prvotriednej kvalite je Natural Whey jedným z najrešpektovanejších proteínový prípravkov medzi odbornou verejnosťou na súčasnom trhu. Je to jediný proteínový produkt, ktorý je nezávisle testovaný v každej šarži, každý mesiac. Pri tejto kontrole je prísne kontrolované zloženie výrobku a minimálny obsah proteínu. Tento štandard je ťažké prekonať! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Naviac je testovaný na neprítomnosť dopingových látok podľa noriem kvality ISO17025. Najdôležitejšími benefity tohto produktu sú rýchla a bezproblémová stráviteľnosť a využiteľnosť. Výsledky jednotlivých testov si môžete prezrieť na originálnej stránke výrobcu.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!