Výrobcovia EnergyBody
Kód produktu: 11024
Dostupnosť: Skladom
45,99€
VOLUME MATRIX
Vylepšená transportné verzia celosvetovo najuznávanejší formy kreatínu. Obsahuje unikátnu kombináciu dextrózy monohydrátu, kyseliny jablčnej, kreatínu Creapure ®, taurínu, citrátových a fosfátových foriem minerálov. Táto formula je navyše sladená iba steviol-glykozidy!
Kreatín monohydrát je po dlhé roky využívaný vo všetkých športových odvetviach, pretože zvyšuje výkonnosť a dynamiku. S viac ako 300 klinickými štúdiami, ktoré potvrdzujú jeho účinnosť, je jedným z najlepšie preverených suplementov na súčasnom trhu športovej výživy. Je s úspechom využívaný ako v rýchlostných disciplínach ako je napr. Šprint, futbal, ragby, hokej, bojové umenia, tak aj v silových disciplínach ako je kulturistika a ďalšie silové športy.
Pohár studenej vody môže obsahovať škodlivé baktérie a mikróby, aj keď sa od 100% čistej vody na prvý pohľad vôbec nelíši. Rovnako je to aj s kreatínom. Biely prášok, ktorý vyzerá na prvý pohľad čistý, môže obsahovať toxické látky a nečistoty. Spôsob výroby a výberu surovín predstavuje kritický bod pre výrobu kvalitného kreatín monohydrátu. Nekvalitné suroviny a nekompletné výrobný proces, ktorý nie je stále monitorovaný, vedie k obsahu nežiaducich nečistôt ako kreatinín, dicyandiamid a dihydrotriazin. Tie následne zaťažujú obličky a celý organizmus, čo môže viesť k veľmi negatívnym dopadom na celkový zdravotný stav jedinca. Creapure je prvotriedny, celosvetovo uznávaná značka kreatín monohydrátu, garantujúci maximálnu čistotu, bezpečnosť a maximálnu efektivitu.
VOLUME MATRIX = VYLEPŠENÝ Creapure + transportný systém + systém stabilizujúce pH + systém zrýchľujúci vstrebávanie a využiteľnosť.
Jedinou možnou seriózne cestou, ako ešte vylepšiť účinok tak kvalitného kreatínu ako je Creapure, je maximalizácia jeho využitie organizmom a optimalizácia energetického systému v organizme. Pridali sme teda ďalšie zložky, ktoré sú preverené klinickými štúdiami: kyselina jablčná, taurín, fosfátové a citrátovej formy minerálov a dextróza monohydrát. Kyselina jablčná a taurín zrýchľujú tvorbu bunkovej energie ATP, mobilizujú tuky a svalový glykogén, ktoré sú v Krebsovom cykle spaľované a rýchlejšie premieňané na energiu potrebnú pre svalový výkon. Komplex minerálov v citrátovej a fosfátové forme sa podieľa na alkalizácii a zrýchlenie transportu s následnou optimalizáciou tvorby kreatínfosfátu vo svalových bunkách. Dextróza monohydrát zabezpečuje optimálnu inzulínovú odozvu a maximalizuje využitie kreatínu svalovou bunkou.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Výkon, svalový objem a silu.
- predtréningové podporu z hľadiska rýchleho zdroja energie, potlačenie únavy,
stimulovanie rastu a celkové stimulácia organizmu
- Komplexný kreatínový doplnok bez umelých sladidiel
Balenie: 2,27 kg
dávkovanie:
Základné dávkovanie: Zmiešajte 30 g (2 zarovnané odmerky) s 200 ml vody v šejkri. Berte 1 dávku denne, hneď po ukončení tréningu. V deň voľna berte 1 dávku ráno pred raňajkami. Maximálna dĺžka jednej kúry je 4 - 8 týždňov.  
Zvýšené dávkovanie: Zmiešajte 60 g (4 zarovnané odmerky) s 400-500 ml vody. Berte 1 dávku denne, hneď po ukončení tréningu. V deň voľna berte 1 dávku ráno pred raňajkami. Maximálna dĺžka kôry je 4 - 8 týždňov.
Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Výrobok môže obsahovať stopy mlieka, vajec, sóje, lepku, vlčieho bôbu.

Výživové údaje:
100 g
30 g * (% DDD)
Energetická hodnota
1357 kJ / 323 kcal
407 kJ / 97 kcal
<0,5 g
<0,5 g
<0,1 g
<0,1 g
76 g
23 g
74 g
22 g
<0,5 g
<0,5 g
soľ
0,54 g
0,16 g
minerály:
217 mg
65 mg
998 mg
299 mg (15% DDD)
574 mg
172 mg (22% DDD)
448 mg
134 mg (19% DDD)
189 mg
57 mg (15% DDD)
Ostatné zložky:
11,3 g
3,4 g
z toho kreatín
10,0 g
3,0 g
taurín
2,2 g
0,7 g
2,4 g
0,7 g
* 1 základná dávka zodpovedá 30 g zmiešaným s 200 ml vody. Balenie obsahuje 75 základných dávok. % DDD -% odporúčanej dennej dávky
Zloženie: dextróza (75%), kreatín monohydrát (11,3%), regulátor kyslosti [kyselina jablčná (2,4%), kyselina citrónová], citrát draselný, hydrogénfosforečnan vápenatý, taurín (2,2%), citrát horečnatý, aróma, citran sodný, farbivo beta karotén , sladidlo steviol-glykozidy .

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!