Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01212
Dostupnosť: Nedostupne
18,99€
Momentálne vypredané
CREATINE MONOHYDRATE Creapure ® pH +
Creatine Monohydrate pH + značky MyoTec je dvojnásobne pufrovaný Creapure ® kreatín monohydrát s garantovanou čistotou a kvalitou vyrábaný pod ochrannou známkou Crea-TRONA ®. Optimalizované pH produktu (pH 9,7 - 10,3) je garanciou maximálnej využiteľnosti = netreba užívať také množstvo, stačí 2x 2g denne.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Svalovú hmotu
- Podporu krátkodobého intenzívneho fyzického výkonu
- Regeneráciu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 200 g
Dávkovanie: Rozmiešajte približne 2 g v 200 ml vody. Konzumujte 2 dávky denne (prvú dávku ráno nalačno pred raňajkami, druhú dávku cca 30 min pred začiatkom tréningu, alebo kedykoľvek popoludní). Optimálna dĺžka jednej kúry je 4-8 týždňov.
Upozornenie: nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chladnom, suchom a dobre vetranom prostredí, v tesne uzavretom obale. Vhodné prop vegánov.

Zloženie: Crea-TRONA ® (mikronizovaný dvojnásobne pufrovaný Creapure ® kreatín monohydrát 94%, regulátor kyslosti uhličitany sodné 6%).

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!