Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01213
Dostupnosť: Skladom
11,99€
CREATINE MONOHYDRATE
Creatine Monohydrate značky MyoTec je mikronizovaný kreatín s garantovanou čistotou a kvalitou vyrábaný pod ochrannou známkou Creapure ®. Produkt je v každej šarži testovaný na obsah nežiadúcich zložiek (kreatinín, dikyándiamid, dihydrotriazin).
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Svalovú hmotu
- Podporu krátkodobého intenzívneho fyzického výkonu
- Regeneráciu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
dávkovanie:
Plniace fáza: Rozmiešajte 5 gv 500 ml vody, ovocného džúsu či náhrady jedla. Konzumujte 4 dávky denne v pravidelných intervaloch počas 5 dní.
Udržiavacia fáza: Rozmiešajte 5 gv 500 ml vody, ovocného džúsu či náhrady jedla. Konzumujte 1 dávku denne.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chladnom, suchom a dobre vetranom prostredí, v tesne uzavretom obale. Vhodné pre vegánov.

Zloženie: mikronizovaný Creapure ® kreatín monohydrát 100%.

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!