Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23110
Dostupnosť: Nedostupne
13,99€
Momentálne vypredané
Collagen Flax Aid (Kolagén - kĺbová výživa)
Komplexná podpora kĺbov s obsahom patentovaným kolagénových peptidov Fortigel® doplnených o MSM, Camu camu a šípky pre optimálne kolagénovú syntézu.
Zameranie produktu:
- Pevné a ohybné kĺby
- Mobilita
- Podpora aktívneho životného štýlu
- Podpora pri zlej kondícii kĺbov
Ako produkt funguje?
U kolagénových peptidov Fortigel® vedecky dokázaný účinok na kĺbovú chrupavku ( viac informácií na webe eFIA.cz ). Fortigel obsahuje kolagén typu 2, ktorý sa vyskytuje najviac práve v chrupavkách. Tie s vekom alebo nadmernou fyzickou námahou oslabujú, preto je suplementácia kolagénu účinnou formou pomôcť.
MSM čiže metyl sulfonyl metán je zdrojom síry, ktorá je rovnako ako kolagén dôležitou stavebnou súčasťou ľudských tkanív.
Camu Camu je extrémne bohaté na vitamín C, antioxidant, ktorý má vplyv na kolagénovú syntézu. Jeho zdrojom sú aj šípky, u ktorých bol potvrdený aj vplyv na ohybnosť a stav kĺbovej chrupavky.
Balenie: 140 g
Dávkovanie: 10 g (cca 2 čajové lyžičky) denne. Zmiešajte v pohári s vodou, nechajte 2 min rozpustiť. S 10 g prípravku prijímate 5 g Fortigel kolagénových peptidov.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu.

Zloženie: Fortigel B kolagénové peptidy (50%), MSM prášok (Metyl sulfonyl metán) (30%), prášok zo šípok (Rosa canina) (10%), pomarančová aróma, Camu Camu (Myrciaria dubia) prášok, sladidlo steviol-glykozidy (0,5%).

Doplnok stravy. S príchuťou ovocia. Kĺbová výživa.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!