Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01141
Dostupnosť: Skladom
12,99€
MSM
MSM čiže methylsulfonylmethan má vplyv na kĺbovú chrupavku, používa sa tiež pri bolestiach svalov a pri alergiách. Funguje ako antioxidant, zabraňuje opotrebovaniu a pomáha udržiavať kondíciu pri nadmernej fyzickej záťaži.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Stav kĺbov a kĺbových chrupaviek
- Stav kostí a kože
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Zmiešajte 5 gs vodou. Berte 1 dávku denne.
Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu slnečného žiarenia, v tesne uzavretom obale. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov. Vhodné pre vegánov.

Zloženie: 100% methylsulfonylmethan prášok

Doplnok stravy s obsahom čistej formy MSM (methylsulfonylmethan).

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: MSM 300g