Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 10056
Dostupnosť: Skladom
16,99€

Organic Joint Omega Oil

Špičková formula, vytvorená skúsenými expertmi v odbore. Viridian Joint Omega Oil obsahuje zmes kvalitných olejov s dominanciou omega-3 nenasýtených mastných kyselín, plus aditívum olejov z ovocia a špeciálnych bylín. Najmä semienko z Peril je bohatým zdrojom omega-3 nenasýtených mastných kyselín, tento olej je navyše z 95% organický (maximálna čistota) a certifikovaný organizácií Soil Association.

Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:

- Stav kĺbov

Čistota produktu

  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Produkt je oficiálne certifikovaný autorizačným úradom Soil Association ako organický produkt s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
  • Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
  • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú


Balenie: 200 ml

Odporúčané dávkovanie: 3 čajové lyžičky (3x5 ml 15 ml) denne s jedlom alebo olej môžete pridať do ovocných alebo zeleninových koktailov, šalátových zálievok, dipov, polievok, alebo ako ochucovadlo nakvapkať na zeleninu, cestoviny, ryžu, zemiaky a pod.


Upozornenie: Nevhodné pre deti. Pre tehotné a dojčiace ženy používaní výrobku odporúčame po konzultácii s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú pestrú stravu. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 6 týždňov.

 Výživové údaje:

Počet dávok v balení: 40 x 5 ml v 5 ml * (1 čajová lyžička)
Organický olej zo semien Peril 3413 mg
Organický olej z tekvicových semien 364 mg
Organický olej zo semien boráku 228 mg

Organický olej zo semien černušky siatej

182 mg

Komplex olejov z ovocia (malina, brusnica, jahoda, granátové jablko) 224 mg
Komplex olejov s extraktom z korenia (zázvorový olej, kurkumový olej, slnečnicový olej s celými chilli papričkami) 143 mg
Z toho alfa linolénová kyselina (omega 3) 2350 mg
Z toho linolénová kyselina (omega 6) 1100 mg
Z toho kyselina olejová (omega 9) 950 mg

* 1 dávka zodpovedá 5 ml. Balenie obsahuje 40 dávok.


Zloženie: v 5 ml * (1 čajová lyžička): olej zo semien Peril 3413 mg, tekvicový olej zo semien 364 mg, borák lekársky olej zo semien 228 mg, černuška siata olej zo semien 182 mg, komplex olejov z ovocia 224 mg (z maliny, brusnice, jahody, granátového jablka), komplex olejov s extraktom z korenia 143 mg (zázvorový olej, kurkumový olej, slnečnicový olej s celými chilli papričkami).Doplnok stravy. Organická (kvalita BIO) zmes olejov.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!