Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10538
Dostupnosť: Nedostupne
11,99€
Momentálne vypredané

glukosamín sulfát

Súčasná legislatívne opatrenia EÚ nám neumožňujú popisovať ďalšie výhody tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr. Internetové stránky a odborná literatúra však ešte stále ponúkajú dostatok dostupných, objektívnych informácií o aktívnych látkach v tomto produkte.

Vysoká kvalita, pôvod a čistotu použitých zložiek + minimum balastných aditív.

Hlavnou filozofiou všetkých produktoch Reflex Nutrition je maximálna kvalita a čistota použitých surovín s minimom balastných aditív. Preto je tiež použitá výhradne forma kapsúl. Značka Reflex Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu vo vysokom počte prípadov tvoriť až 50% tablety. U balastných aditív tak možno počas roka "spolykat" doslova kilogramy spojív a stabilizátorov.Balenie: 90 kapsúl


Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu 3 x denne s jedlom. Dostatočne zapite vodou. 1 denná porcia zodpovedá 3 kapsulám, balenie obsahuje 30 denných porcií.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste.Výživové údaje:

Počet dávok v balení: 30 x 3 kapsule

1 kapsula

glukosamín sulfát

1.000 mg

Energetická hodnota v 100g je nižšia ako 50 kJ (12 kcal)

 Zloženie: 2 želatínové kapsule: glukosamín sulfát 2KCL (kôrovec), protihrudkujúca látka stearan horečnatý, protihrudkujúca látka dioxid kremičitý.


Čím sa líšia Reflex Glukosamín sulfát od konkurencie?

Mnoho spoločností ponúka tablety, len málokto ponúka formu kapslí. Naše kapsule sa ľahko prehĺtajú a sú ľahko stráviteľné.


Garancia spoločnosti Reflex Nutrition


• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.Doplnok stravy s glukozamín sulfátom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!