Výrobcovia Nutrend
Kód produktu: 261850
Dostupnosť: Skladom
7,99€
FLEXIT GELLACOLL

Želatínové kapsule s obsahom koncentrovaného vysoko účinného hydrolyzátu želatíny (97% kolagénne bielkovina) a MSM .

Je určený pre:
  • výživu a obnovu chrupaviek kĺbov a väziva
  • zmiernenie opotrebovania kĺbov pri fyzickej záťaži, najmä pri športe a nadváhe (neobsahuje cukor!)
  • podporu rastu a kvality vlasov, kože a nechtov
  • doplnenie výživy pri artróze

Charakteristika účinných látok:
Kolagénne bielkovina (hydrolyzát želatíny) - zdroj širokého spektra aminokyselín a peptidov, spolupôsobiacich pri tvorbe kolagénu, celkom nevyhnutných pre správny vývoj, výživu a ochranu chrupaviek všetkých kĺbov, kvalitu vlasov, kože a nechtov. Vo výrobku je použitý výhradne 97% enzymaticky štiepený hydrolyzát želatíny s vysokou biologickou hodnotou. Na rozdiel od nehydrolyzovaných bielkovín, ktoré musí organizmus v tráviacom trakte sám hydrolyzovať (štiepiť), je hotový hydrolyzát želatíny vysoko funkčný, okamžite využiteľný a ľahko stráviteľný.

MSM (Methylsulfonylmethan) - organická zlúčenina síry, ktorá sa bežne vyskytuje v ľudskom tele. Zúčastňuje sa pri tvorbe štruktúry vlákien kolagénu. Vďaka svojej antioxidačnej aktivite napomáha brániť poškodzovaniu chrupavky vplyvom voľných radikálov, súčasne čiastočne napomáha eliminovať stavy bolesti. Síra v MSM napomáha tvorbe základných aminokyselín metionínu a cysteínu.


Balenie: 180 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: Základná doporučená dávka: 4 - 6 kapslí denne rozdelené medzi jedlami až do spotrebovania jedného balenia. Pri športe, nadváhe av prípade ťažšieho poškodenia kĺbov a spojivového tkaniva, pri zlom stave vlasov a nechtov: 8 kapslí denne medzi jedlami. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.


Výživové údaje:
100 g
8 kapslí (3.560 mg)
Energetická hodnota
1500 kJ / 353 kcal
354 kJ / 12 kcal
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
88,3 g
3,1 g
soľ *
0,2 g
0,006 g
hydrolyzát želatíny
73,9 g
2,6 g
vitamín C
3370 mg (4213% RHP **)
120 mg (150% RHP **)
* Soľ je v potravine výlučne prítomnosťou prirodzene sa vyskytujúceho sodíka
**% RHP =% referenčnej hodnoty príjmu


Zloženie: hydrolyzát želatíny, želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý), vitamín C (kyselina L-askorbová).Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!