Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01208
Dostupnosť: Nedostupne
20,99€
Momentálne vypredané
fermented GLUCOSAMINE
Voľná ​​forma glukosamínu v podobe instantného prášku. Ide o D-glukosamín HCL získaný fermentačnej technológií. Glukosamín je látka, ktorá sa bežne vyskytuje v ľudskom tele, kde je súčasťou kĺbového mazu a chrupavky.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:
- stav kĺbov, kĺbovej chrupavky
- dobrú pohyblivosť, po tréningovú regeneráciu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Rozmiešajte 1 g vo vode alebo obľúbenom džúsu. Užívajte 3x denne.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade (pri teplote do 30 ° C), suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Obal tesne uzatvárajte. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov. Vhodné prop vegánov.

Zloženie: D-glukosamín HCl (zdroj fermentácie) prášok

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!