Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 10059
Dostupnosť: Skladom
10,39€
Calcium Magnesium Boron

Zmes vápnika, horčíka a bóru, obohatená o vitamín C a kyselinu jablčnú. Účinky všetkých týchto zložiek sú veľmi dobre známe, zmes je špeciálne namiešaná pre čo najlepší synergický pôsobenia.

Produkt neobsahuje žiadne syntetické aditíva a umelé farbivá, produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky.
Čistota produktu
  • Svojou čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
  • Všetky zložky sú 100% aktívne
  • Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
  • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
  • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
  • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
 
Balenie: 150 g

Odporúčané dávkovanie: Rozpustite 1x denne jednu čajovú lyžičku (5g) v malom množstve vody, alebo džúsu a okamžite vypite. Ideálna doba na dávkovanie je večer po jedle.
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu. Ak užívate lieky na predpis, pred konzumáciou tohto doplnku stravy sa najskôr poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.
 


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 30
1 dávka *
% DDD **
Vápnik (soľ kyseliny citrónovej, uhličitan)
800 mg
100%
Horčík (soľ kyseliny citrónovej, oxid)
350 mg
93%
Vitamín C (kyselina askorbová)
500 mg
625%
Bór (citrát)
2 mg
 
233 mg
 
* 1 dávka zodpovedá 5 g (1 čajová lyžička). Balenie obsahuje 30 dávok. ** DDD =% odporúčanej dennej dávky na 1 dávku.


Zloženie: soľ kyseliny citrónovej, uhličitan vápenatý, kyselina askorbová, soľ kyseliny citrónovej, oxid horečnatý, kyselina jablčná, boritan sodný.Doplnok stravy v prášku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!