Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10553
Dostupnosť: Skladom
22,99€
Nexgen ® PRO

Premium Sports Multivitamín, Multimineral, Antioxidant
Nexgen PRO je už treťou vývojovou verziou nadväzujúce na dobre známy Nexgen Evolution. Tento populárny produkt dodáva dôležité mikroelementy vrcholovým športovcom týždeň, čo týždeň! Nový Nexgen ® PRO obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogény.

Sofistikovaná formulácie jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsule) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších poznatkov o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do troch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne počas dňa!

Obsahuje 53% odporúčanej dennej dávky najdôležitejšieho minerálu všetkých špičkových atlétov - horčíka.

Nexgen ® PRO obsahuje 66,6 mg horčíka v dennej dávke a to v jednej z najlepšie biodostupných foriem - horečnaté soli kyseliny citrónovej.

Najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme

Nexgen PRO je jediným multivitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentačnej technológií a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyšší biologickú aktivitu a biodostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K, ale patrí tiež cenovo k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.

Obsahuje 333% odporúčanej dennej dávky vitamínu D3

Nexgen PRE dodáva telu 16,6 vitamínu D v dennej dávke.

Unikátny antioxidačný štít

- DeltaGold ® tokotrienoly
- Lyc-O-Mato ®, (naturálna lykopén)
- BIOLUT ™ luteín esters, (luteinové estery)
- Extrakt z hroznových semienok (Proanthokyanidiny)
- 95% Extrakt zo zeleného čaju (Polyfenoly a katechíny)
- Naturálna Koenzým Q10

Aditívum minerálov vo forme chelátov - najdrahšie forma minerálov, maximálnu využiteľnosť.

Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče" zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. Kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: Aminokyseliny - MINERÁL - aminokyseliny. Chelát, teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často organické kyseliny. Tým sa cheláty značne líši od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje teda špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď.). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávanie a využitie najvhodnejšie.

Obsahuje kompletné B komplex vrátane methylkobalaminu.

B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen ® PRO dávkuje 3 x denne s jedlom. Nexgen ® PRO naviac obsahuje bioaktívne formu vitamínu B 12 methylkobalamin.

Obsahuje pre-biotické kultúry Lactospore ®

S každou dennou dávkou Nexgen ® PRO prijímate rovnaké množsvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurte

Aká je výhoda kapslí? Prečo je denná dávka Nexgen ® PRO rozdelená do troch dávok počas dňa?

Dnešný trh je doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacných tabliet, ktoré proklamujú, že ponúkajú úplne všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku, ALEBO NIE? Nanešťastie to nie je tak jednoduché. Napriek tomu, že veľa multivitamínových produktov ponúka celý komplex vitamínov a minerálov, nie sú nevyhnutne ich použité formy absorbované a využité ľudským telom efektívne.

Ďalším problémom s multivitamínovými produktmi je fakt, že podstatná časť týchto produktov je vďaka nízkej nákupnej cene ponúkaná vo forme "lepených" tablet, vyrábaných pomocou špeciálnych liniek, vyrábajúcich tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú s neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné "vychrliť" milióny tabliet za jeden deň. Hlavným problémom týchto produktov je, že môžu obsahovať až 40% tzv. Pomocných látok = plniva, spojiva a aditíva (lepidlá a stabilizátory), takže okrem toho, že sú k sebe jednotlivé zložky lepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich využiteľnosť , prehĺta navyše zákazník ročne "doslova kilogramy" zbytočných aditív. Výhodou u tabliet je samozrejme veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsule, kde je použitý "voľný" prášok, ktorý je šetrne zapuzdrený do želatínové kapsuly.

Tento problém pokračuje pri tzv. "Jednorazových denných" tablet. Opýtajte sa sami seba, či si myslíte, že je telo uspôsobené k tomu, prijať dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď znie samozrejme nie, pretože mnoho vitamínov, najmä B vitamíny, sú rozpustné vo vode a opustí Vaše telo močom veľmi rýchlo. B vitamíny sú životne nevyhnutné pre efektívne uvoľňovanie energie z potravy, ktorú prijímate. V prípade, že prijímate "jednorazovú dennú" multivitamínový tabletu napr. Ráno s raňajkami, ako je možné využiť jej benefit pre ďalšie dve hlavné denné jedlá? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.

Nexgen ® PRO ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý proces nákladnejšia, teda ak porovnáte napríklad "masovú" výrobu jednej tablety verzus "delená" dávka v troch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita pred profitom. Navyše je preukázané, že dávka multivitamínu rozdelená do troch časti počas dňa je pre telo absolútne najlepšie využiteľná. Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnej znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Balenie: 90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: Dávkujte 1 kapsulu denne s jedlom. (Pozn .: originálny etiketa výrobca odporúča 1 kapsule 3 x denne s jedlom, česká etiketa je upravená podľa noriem EÚ).

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti a mladistvých do 16 rokov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte na suchom mieste. Nevhodné pre vegetariánov. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo VB.


Výživové údaje:

Počet dávok v balení: 90
v 1 kapsule *
% DDD **
vitamín A
266,6 mikrogramov RE
33%
vitamín D3
16,6 mikrogramov
333%
vitamín K2
25 mikrogramov
33%
vitamín C
66,6 mg
83%
6,6 mg
606%
6,6 mg
476%
Niacín (nikotínamid)
6,6 mg NIE
41,6%
vitamín B6
6,6 mg
476%
kyselina listová
200 mikrogramov
100%
vitamín B12
33,3 mikrogramov
1333%
biotín
50 mikrogramov
100%
kyselina pantoténová
6,6 mg
111%
horčík
66,6 mg
17,6%
zinok
5 mg
50%
meď
333,33 mikrogramov
100%
mangán
0,33 mg
16,6%
18,3 mikrogramov
33%
chróm
33,3 mikrogramov
83%
bór
0,66 mg
cholín
6,6 mg
3,3 mg
30 mg
polyfenoly
30 mg
inositol
6,6 mg
Luteinové estery (BIOLUT TM)
3,3 mg
Lykopén (Lyc-O-Mato ®)
1 mg
Piperín (BioPiperin ®)
1,66 mg
quercetin
6,6 mg
Vitamín E (tokotrienoly Deltagold ®) 3,3 mg
Bacillus coagulans (Lactospore ®)
33 x 10 6 spór
Lactobacillus Acidophilus
83 x 10 6 KTJ
Bifidobacterium bifidum
83 x 10 6 KTJ
Lactobacillus rhamnosus
83 x 10 6 KTJ
* 1 denná dávka zodpovedá 1 kapsulu. Balenie obsahuje 90 denných dávok.
**% DDD -% odporúčanej dennej dávky


Zloženie: v 1 želatínovej kapsule (želatína, farbivo oxid železitý): v 1 želatínovej kapsule (želatína, farbivo oxid železitý): horčík (Mg soli kyseliny citrónovej, bisglycinát horečnatý), vitamín C (kyselina L-askorbová), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju [95% polyfenoly, 70% katechíny, 45% epigalokatechin galát (EGCG)], extrakt z hroznových semienok (95% proanthokyanidíny ), zinok (bisglycinát zinočnatý), cholín (L-cholín bitartrát), Lykopén (Lyc- O-Mato ®), vitamín K2 (menachinón-7 (K2VITAL ® Delta)), kvasnice obohatené selénom , vitamín E (extrakt oreláníku farbiarskeho (Bixa orellana) bohatý na tokotrienoly DeltaGold ®), kyselina pantoténová (D-pantothenát vápenatý), quercetin dihydrát, niacín (nicotinamid), vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín) , vitamín D3 (cholekalciferol), inositol, vitamín B1 (tiamín-hydrochlorid), bór (boritan sodný), protihrudkujúca látka (stearát t horečnatý, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý) Bacillus coagulans (Lactospore ®), luteinové estery vo forme Biolut TM, meď (bisglycinát meďnatý), koenzým Q10 (ubidekarenon), vitamín A (retinyl acetát), mangán (bisglycinát mangánatý), Piperín (Bioperine ®), Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, chróm (pikolinát chromitý), kyselina listová (kys.pteroylmonoglutamová), D-biotín, vitamín B12 (methylkobalamin).

Čím sa Nexgen ® PRO líši od konkurencie?

Obsahuje kvalitné vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšou forma vitamínu K. Bol nájdený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť.
  
Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.Doplnok stravy. Komplex vitamínov, minerálov a kultúr Lactospore ®.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!